Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Poznań

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Zakres odpowiedzialności, jaką może zostać obciążona agencja pośrednictwa pracy, jest bardzo szeroki. Z roszczeniami występują zarówno pracodawcy użytkownicy, pracownicy agencji, jak i osoby trzecie. Jak zbudować program ochronny, dzięki któremu zawsze znajdą się środki na wypłatę ewentualnego odszkodowania? Po odpowiedź na to pytanie najlepiej zwrócić się do przedstawicieli fullpolisa.pl, mających dostęp do sprawdzonych, skutecznych rozwiązań.

  Czy ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej chroni mienie przyjęte w celu wykonania usługi?

  Przepisy prawa nakładają na każdą agencję pośrednictwa pracy szczegółową odpowiedzialność m.in. za szkody wyrządzone w mieniu przyjętym w celu wykonania usługi lub pozostającym pod kontrolą agencji oraz jej pracowników. Niejednokrotnie rodzi to konieczność wypłacania sporych odszkodowań, zwłaszcza gdy pracownik uszkodzi np. cenną maszynę lub pojazd należący do pracodawcy użytkownika bądź całkiem innej osoby, która w danym miejscu znalazła się przypadkowo. Dla agencji najlepszym wyjściem w tej sytuacji jest wcześniejsze wykupienie ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej. W Poznaniu możemy zaproponować szeroki zakres rozwiązań, spełniających tę kluczową potrzebę – przeniesienie odpowiedzialności za szkody spowodowane przez pracownika na towarzystwo ubezpieczeniowe.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej a ochrona jej pracowników

  Ważnym punktem w ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej z Poznania powinno być rozszerzenie, zawierające tzw. „OC pracodawcy”. Zapewnia ono, że ubezpieczyciel wypłaci środki pracownikowi, który ucierpiał podczas wypadku przy pracy. Dzięki temu chroni się budżet firmy, ale także zapewnia jej dobrą reputację. Każdy, kto jest potencjalnie zainteresowany zatrudnieniem, bardziej przychylnie spojrzy na propozycję od firmy, która dba o pracowników w trudnych momentach. Co więcej, roszczenia wynikłe z wypadków przy pracy niejednokrotnie sięgają nawet setek tysięcy złotych.

  Bogate doświadczenie w przygotowywaniu ubezpieczenia OC agencji pośrednictwa pracy

  Przedstawiciele fullpolisa.pl mają na swoim koncie wiele starannie przygotowanych umów ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z Poznania oraz okolic. Zgromadzona przy tym wiedza pozwala w indywidualny sposób spojrzeć na sytuację każdego z przedsiębiorstw i dobrać najlepszy dla niego kształt polisy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308