Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej Szczecin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda agencja pośrednictwa pracy obciążona jest ustawową odpowiedzialnością cywilną, występującą zarówno wobec jej klientów, jak i pracowników. Jednym z ważnych kroków w budowaniu długofalowej strategii bezpieczeństwa jest zapewnienie sobie zaplecza finansowego, które uruchomić można w momencie pojawienia się roszczeń. Jak stworzyć takie zabezpieczenie? Na to pytanie szczegółowej odpowiedzi udzieli specjalista fullpolisa.pl w indywidualnej rozmowie.

  Jak ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej może chronić mienie innych podmiotów

  Stosunek prawny, w jakim pozostają pracownik tymczasowy, agencja pośrednictwa oraz pracodawca użytkownik powoduje, że za szkody spowodowane przez pracownika niemal zawsze odpowiada agencja. Stan ten opisany jest w odpowiedniej ustawie. Po stronie agencji powstaje więc spora odpowiedzialność, która może zostać uruchomiona zarówno w przypadku uszkodzenia mienia pracodawcy użytkownika, jak i np. jego klienta lub innego kontrahenta. Dla agencji pośrednictwa najlepszym sposobem, by zabezpieczyć się przed ewentualnymi roszczeniami jest ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W Szczecinie otrzymujemy zapytania w tej sprawie, na które specjaliści fullpolisa.pl starają się zawsze znaleźć najlepszą odpowiedź. Włączają oni do proponowanych umów klauzule dodatkowe, pozwalające niemal w każdej sytuacji przenieść odpowiedzialność za ewentualną szkodę na towarzystwo ubezpieczeniowe, pozostawiając tym samym budżet agencji nietkniętym.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej – czy zapewnia wypłatę odszkodowania również pracownikowi?

  Warto zadbać o to, by ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej ze Szczecina zawierało także ochronę dla pracowników, uruchamianą w momencie zaistnienia wypadku przy pracy. Wypłacone wówczas odszkodowanie w znaczny sposób odciąży bieżący budżet firmy, pozwalając skoncentrować się na zakładanych inwestycjach. Bez tej pozycji w polisie trzeba natomiast samodzielnie zaspakajać roszczenia, które mogą w niektórych sytuacjach sięgać dziesiątek czy setek tysięcy złotych.

  Precyzyjnie dopasowane ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy – tylko w fullpolisa.pl

  Chcąc jak najlepiej dobrać ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej ze Szczecina do indywidualnych jej potrzeb, warto zwrócić się z prośbą o pomoc do fullpolisa.pl. Przedstawiciel udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przygotuje kilka alternatywnych programów ochronnych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308