Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej warmińsko-mazurskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Pośrednictwo pracy otwiera szereg nowych możliwości zarówno przed pracownikami tymczasowymi, jak i pracodawcami użytkownikami, poszukującymi dodatkowych rąk do pracy. Rzecz jasna, prowadzenie tego typu działalności to również okazja do osiągnięcia zysku przez samą agencję. Na jej barkach spoczywa jednak znaczna odpowiedzialność, którą dobrze jest – dla bezpieczeństwa finansowego – stale współdzielić z towarzystwem ubezpieczeniowym. Jak to zrobić? Odpowiedzi chętnie udzielą specjaliści fullpolisa.pl.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej, a szkody w mieniu pracodawcy użytkownika i innych podmiotów

  W codziennej działalności agencji pośrednictwa pracy nie sposób ustrzec się przed ryzykiem, że pracownicy wyrządzą szkodę innym podmiotom. Dotyczy to zarówno pracodawcy użytkownika, jak i całkiem przypadkowych osób i należącego do nich mienia. Starannie dobrane ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej (w warmińsko-mazurskim dostarczane przez fullpolisa.pl) może skutecznie ochronić agencję przed koniecznością samodzielnego ponoszenia kosztów odszkodowań, które stają się należne innym podmiotom ze względu na obowiązujące przepisy prawa. Warto skonsultować się ze specjalistą fullpolisa.pl, który zaproponuje takie klauzule dodatkowe, które zapewnią skuteczną ochronę agencji pośrednictwa.

  Klauzule dodatkowe w ubezpieczeniu OC agencji pracy tymczasowej, poświęcone jej pracownikom

  Każde dobre ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z warmińsko-mazurskiego powinno zawierać również klauzulę włączającą odpowiedzialność towarzystwa w razie, gdyby w wyniku wypadku przy pracy ucierpieli pracownicy agencji. Jest to zarówno ochrona dla stabilności finansowej samej agencji, jak i gwarancja szybkiej wypłaty środków osobie w potrzebie, dla której każda złotówka na leczenie bądź rehabilitację jest bardzo cenna. Warto zwrócić uwagę, że tego typu roszczenia niejednokrotnie sięgają dziesiątek tysięcy złotych.

  Starannie dobrane ubezpieczenie OC agencji pośrednictwa pracy

  Każde ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z warmińsko-mazurskiego jest inne, bowiem różni się też specyfika działania poszczególnych podmiotów, wielkość zatrudnienia czy terytorium, na którym podejmowane są zlecenia. Specjaliści fullpolisa.pl przygotowali już wiele takich rozwiązań, dlatego każdy z klientów może mieć pewność, że zostanie indywidualnie potraktowany.

  ZADZWOŃ

  609 103 308