Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej wielkopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Specyfika działania agencji pośrednictwa pracy obejmuje m.in. szeroką odpowiedzialność, do której może ona zostać pociągnięta zarówno przez swoich pracowników, klientów, jak i przez osoby trzecie. Co zrobić, by zapewnić sobie odpowiednią ochronę, pozwalającą spać spokojnie i podejmować kolejne biznesowe wyzwania? Odpowiedź mogą udzielić specjaliści fullpolisa.pl, mający dostęp do najlepszych na rynku ofert towarzystw ubezpieczeniowych.

  Ubezpieczenie agencji pracy tymczasowej a szkody w mieniu pozostawionym do wykonania usługi i nie tylko

  Każdego dnia w działalności agencji pośrednictwa pracy może zdarzyć się sytuacja, w której jej pracownik wyrządzi szkodę, dotykającą osoby trzeciej lub jej mienia. Odpowiedzialność spoczywa wówczas na agencji, jako że pozostaje ona pracodawcą dla sprawcy szkody. Z tego powodu warto wyposażyć się w stosowny instrument ochronny, a więc ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej. W wielkopolskim większość podmiotów z branży korzysta z takiego rozwiązania, za główny cel stawiając sobie przeniesienie odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez swoich pracowników. W multiagencji fullpolisa.pl znaleźć można szereg alternatywnych ofert, do których specjaliści dobierają odpowiednie klauzule dodatkowe. Te z kolei zapewniają pełną ochronę i spokojny sen dla włodarzy agencji pośrednictwa, niezależnie od ewentualnego pojawienia się niesprzyjających okoliczności.

  Ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej w zakresie szkód na pracownikach

  Każdej agencji zagraża pociągnięcie do odpowiedzialności z tytułu szkód, wynikłych wskutek wypadku przy pracy, któremu ulegli pracownicy. Warto ochronić się również przed tą ewentualnością i zadbać, by ubezpieczenie OC agencji pracy tymczasowej z wielkopolskiego było wyposażone w odpowiednie pozycje. Sprawna wypłata odszkodowania chroni zarówno sam budżet firmy, jak i jej reputację wśród pracowników. Roszczenia z tytułu uszczerbków na zdrowiu i utraty mienia w wypadku przy pracy mogą sięgać dziesiątek bądź nawet setek tysięcy złotych.

  Pomoc specjalistów w dobieraniu ubezpieczenia OC agencji pośrednictwa pracy

  Wybór najlepszego ubezpieczenia OC agencji pracy tymczasowej z wielkopolskiego jest znacznie łatwiejszy w porozumieniu z fachowcami niż gdy poszukuje się ofert samodzielnie. Doświadczenie pracowników multiagencji fullpolisa.pl pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów.

  ZADZWOŃ

  609 103 308