Ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego także w leasing

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

   

  OC ciągnika siodłowego, jako obowiązkowy składnik kosztów prowadzenia działalności transportowej, jest przedmiotem uwagi każdego przedsiębiorcy z tej branży. Jak wskazują przeprowadzone przez nas badania rynku, rozbieżność cenowa pomiędzy poszczególnymi towarzystwami może wynosić nawet ponad 10 tys. zł! Jak odnaleźć najkorzystniejszą ofertę?

  Które ubezpieczenie OC ciągnika siodłowego jest najtańsze?

  Oferty w zestawieniu zostaną wyselekcjonowane spośród wszystkich dostępnych na rynku podmiotów, co gwarantuje dostęp do najniższej ceny. Korzyść tę można osiągnąć bez odwiedzania dziesiątek biur i gromadzenia sterty folderów z ofertami. Ubezpieczenie ciągnika siodłowego można zakupić przez Internet, w razie potrzeby kontaktując się zdalnie ze specjalistami fullpolisa.pl

  Ubezpieczenie ciągnika siodłowego

  Co oprócz OC? Ciągnik siodłowy, którego wartość liczy się w setkach tysięcy złotych, można ubezpieczyć również na wypadek uszkodzenia, całkowitego zniszczenia lub kradzieży. Ubezpieczenia AC pokryje koszty, związane z tymi zdarzeniami, pozwalając jak najszybciej powrócić do prowadzonej działalności i nie przerywać ciągu zamówień. Oferujemy również ubezpieczenie ciągnika siodłowego w leasingu.

  Tagi : oc ciągnik siodłowy oc ciągnika siodłowego ubezpieczenie ciągnika siodłowego

  ZADZWOŃ

  609 103 308