Ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy Opole

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Klienci fullpolisa.pl mają różne oczekiwania – jedni poszukują jedynie podstawowego ubezpieczenia OC na ciągnik siodłowy (i jak najniższej ceny), inni natomiast zainteresowani są kupnem bogatego pakietu ochronnego z auto-casco, assistance czy NNW. Mamy oferty dla jednych i dla drugich, ze względu na prowadzoną współpracę z wieloma ubezpieczycielami.

  Najtańsze ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy w Opolu jest jednym z czynników, który może zapewnić przewoźnikowi przewagę nad konkurencją – niższe koszty wpłyną na ceny świadczonych usług. Pomocną dłoń w realizacji tego planu oferują przedstawiciele fullpolisa.pl – w niedługim czasie odnajdą oni OC z korzystną stawką, pozwalającą zachować środki w firmowym budżecie.

  Warto zwrócić uwagę także na oferty ubezpieczeń auto-casco. Dobrowolne objęcie ochroną posiadanych pojazdów chroni przed ponoszeniem niespodziewanych wydatków na ich naprawę np. w razie kolizji bądź wypadku. Znacznie prościej jest bowiem założyć w planie budżetu środki na zapłatę składki, niż przewidywać czy szkoda wystąpi (a jeżeli tak, to kiedy).

  Jak towarzystwa ubezpieczeniowe wyliczają składkę OC ciągnika siodłowego?

  Każde towarzystwo stosuje specjalny, skomplikowany taryfikator, pozwalający określić wysokość składki. Również ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy w Opolu obliczane jest na podobnej zasadzie, a wpływ na jego ostateczną cenę mają między innymi:

  • marka samochodu i jego model oraz wersja,
  • pojemność silnika oraz jego moc,
  • wiek pojazdu,
  • data, w której nastąpiła pierwsza rejestracja,
  • wiek właściciela i czas, od kiedy posiada on prawo jazdy,
  • dotychczasowy przebieg,
  • posiadane zniżki za bezszkodowość,
  • ubezpieczanie kolejny rok w tym samym towarzystwie,
  • zniżka za zakup polisy na większą liczbą samochodów,
  • opłata za obsługę, którą nalicza sobie towarzystwo ubezpieczeniowe,
  • szkodowość w danej firmie ubezpieczeniowej (u wszystkich klientów).

  Regularne sprawdzanie różnych ofert może przynieść miłą niespodziankę i skutkować odnalezieniem oferty tańszej niż dotychczasowa. Ubezpieczenie OC na ciągnik siodłowy w Opolu za pośrednictwem fullpolisa.pl to sprawne przygotowywanie porównań, z których dowiedzą się Państwo wszystkiego, co potrzebne do podjęcia najlepszej decyzji w zakresie ubezpieczenia ciągnika.

  Zapraszamy do składania zgłoszeń również na dłuższy czas przed końcem aktualnej polisy. Prowadząc firmę transportową nie sposób pamiętać o takich sprawach przez kilka miesięcy, dlatego po otrzymaniu Państwa danych kontaktowych przedstawiciel fullpolisa.pl będzie pamiętał, by odezwać się do Państwa w odpowiednim terminie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308