OC firmy / działalności gospodarczej Biała Podlaska

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Większość osób, odpowiedzialnych za formalne aspekty funkcjonowania firmy, spotkała się z ofertami ubezpieczeń OC dla przedsiębiorstw. Podstawowym atutem tego typu instrumentów jest przenoszenie odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej na ubezpieczyciela, co pomaga odciążyć firmowy budżet. Warto poznać szczegółowe warunki polis OC firmy i działalności gospodarczej w Białej Podlaskiej, korzystając z usług fullpolisa.pl. Multiagencja prezentuje czytelnie i przejrzyście atuty poszczególnych ubezpieczeń, dobierając je do indywidualnych potrzeb klienta.

  Klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa w ubezpieczeniu OC firmy

  Modelowanie kształtu polisy, tak by zakres odpowiedzialności był spójny z firmowym ryzykiem, odbywa się m.in. za sprawą doboru dodatkowych klauzul. Ich opcjonalny charakter sprawia, że możliwe jest wybranie tych, które mogą się okazać przydatne, przy jednoczesnym odrzuceniu ryzyk o małym znaczeniu dla danej działalności. Ubezpieczenie zapewni w ten sposób optymalną ochronę, nie obciążając nadmiernie budżetu przedsiębiorstwa. Oto przykładowe rozszerzenia odpowiedzialności, które mogą uzupełniać OC firmy lub działalności gospodarczej w Białej Podlaskiej:

  • odpowiedzialność za przedmioty, które kontrahenci powierzyli ubezpieczonemu by wykonał określoną usługę, np. konserwacyjną;
  • pokrycie kosztów szkód powstałych w wyniku użytkowania młotów pneumatycznych oraz kafarów;
  • odpowiedzialność za szkody wynikłe z organizacji firmowej imprezy (nie dotyczy imprez masowych wg ustawy);
  • szkody zaistniałe poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (dostępnych kilka wariantów).

  Przedstawiciele udzielają szczegółowych informacji w interesujących klientów kwestiach, przybliżając charakter danego ryzyka i ostrzegając o wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczyciela.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Białej Podlaskiej oferowane przez fullpolisa.pl

  Multiagencja zapewnia dostęp do wielu ofert jednocześnie, co znacznie zwiększa możliwości manewru przedsiębiorcy. Analiza zakresu ochrony, wysokości składek, wyłączeń odpowiedzialności czy klauzul rozszerzających pozwala podjąć świadomą decyzję, co do której klient będzie miał stuprocentową pewność. Jednocześnie zaoszczędzi on czas, tak bardzo potrzebny by stale rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

  ZADZWOŃ

  609 103 308