OC firmy / działalności gospodarczej Chełm

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każde wykonywane zlecenie czy wprowadzony do obrotu produkt, oprócz perspektywy zysku, stwarza również zagrożenie deliktem (czynem niedozwolonym) lub nienależytym wykonaniem zawartego kontraktu. Warto o tym pamiętać, prowadząc prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Ubezpieczenie OC firmy i działalności gospodarczej w Chełmie, podobnie jak i w innych miastach, cieszy się coraz większą popularnością, także m.in. ze względu na rosnącą świadomość klientów i wynikającą z tego coraz większą liczbę pozwów, kierowanych do sądów. Wypłacanie odszkodowań ze środków gwarantowanych przez polisę OC pomaga zachować płynność finansową przedsiębiorstwa i skupić się np. na planowanych inwestycjach, w przeciwieństwie do samodzielnego zaspakajania roszczeń kontrahentów i osób trzecich.

  Dodatkowe ryzyka, rozszerzające ochronę ubezpieczyciela w ramach OC

  W polisach odpowiedzialności cywilnej niebagatelną rolę odgrywają klauzule dodatkowe. Ich zakup nie jest obligatoryjny, jednak charakter niektórych branż wręcz wymusza na przedsiębiorstwie rozszerzenie odpowiedzialności. OC firmy lub działalności gospodarczej w Chełmie powinno uwzględniać m.in. to, czy podmiot świadczy usługi jedynie na terenie kraju, czy także poza jego granicami. Poniżej kilka przykładów sytuacji, które mogą być objęte odpowiedzialnością w zakresie dodatkowej klauzuli:

  • Szkody wyrządzone podczas firmowej imprezy (nie dot. imprez masowych).
  • Spowodowanie szkody w nieruchomości, z których ubezpieczona firma korzysta na podstawie najmu.
  • Konieczność sfinansowania demontażu wadliwych produktów.
  • Przeniesienie zakażeń lub chorób zakaźnych.

  Poświęcenie dodatkowego czasu na analizę klauzul wskazanych przez przedstawiciela może ustrzec firmę przed koniecznością regulowania znacznych roszczeń w przyszłości, związanych ze specyficznym zdarzeniem.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Chełmie dzięki fullpolisa.pl

  Multiagencja posiada aktywne umowy z szeregiem wiodących towarzystw, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku. Każda z firm oferuje nieco inny zakres ochrony, wysokość składki i możliwe dodatki do polisy, niż jej konkurenci, a ostateczna decyzja należy zawsze do klienta fullpolisa.pl. Przedstawiciel jedynie odrzuca z początku te propozycje, które w oczywisty sposób nie przydadzą się w danej firmie oraz objaśnia klientowi trudne pojęcia i zawiłości, pojawiające się niekiedy w warunkach umów.

  ZADZWOŃ

  609 103 308