OC firmy / działalności gospodarczej Elbląg

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Odpowiedzialność deliktowa i kontraktowa zostały ściśle zdefiniowane w odpowiednich ustawach i obowiązują każdego, kto prowadzi działalność zarobkową, a więc może spowodować szkodę u innych podmiotów. Wypadki, incydenty, błędy i pomyłki, które mogą się zdarzyć każdego dnia, są niejednokrotnie powodem powstawania znacznych roszczeń, które przedsiębiorstwo musi zaspokoić.

  Najlepszym sposobem na zapewnienie sobie finansowania w takiej sytuacji jest polisa OC firmy lub działalności gospodarczej. W Elblągu szeroki zakres takich umów zapewnia fullpolisa.pl. Obejmują one szkody zarówno na mieniu, jak i na osobie, a dostępne rozszerzenia pozwalają na dobranie ochrony konkretnie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

  Jakie rozszerzenia ochrony oferują towarzystwa w ramach firmowych polis OC?

  Kształtowanie zakresu ubezpieczenia dla firmy możliwe jest m.in. dzięki zaznaczeniu klauzul dodatkowych. Warto dokładnie zapoznać się ze sposobem ich działania i z brzmieniem zapisów dotyczących wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela. OC firmy lub działalności gospodarczej w Elblągu może zostać rozszerzone m.in. o szkody:

  • wynikające z emisji szkodliwych substancji do atmosfery, gruntu czy wody;
  • spowodowane przez produkt wprowadzony do obrotu przez firmę;
  • będące skutkiem użycia pojazdów nieobjętych obowiązkowym OC;
  • w rezultacie których wystąpią czyste straty finansowe.

  W ofercie posiadamy także specjalne ubezpieczenia dla określonych grup zawodowych i profesji. Ochronę dla siebie mogą wykupić m.in.: farmaceuci i technicy farmaceutyczni, urbaniści oraz przedsiębiorcy prowadzący obsługę kadrowo-płacową. Lista zawodów jest o wiele dłuższa, dlatego zapraszamy do kontaktu również przedstawicieli innych zawodów.

  Do polis firmowego OC można włączyć także franszyzę redukcyjną. Obniża ona znacznie wysokość składki, jednak powoduje też konieczność zapłaty przez klienta procentowej części uznanych odszkodowań (np. 10%).

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Elblągu dostępne poprzez fullpolisa.pl

  Dostęp do wielu ofert, proponowanych przez multiagencję, zapewnia klientom wygodę i oszczędność czasu. Koniec z całodniowym maratonem, obejmującym siedziby poszczególnych ubezpieczycieli, znajdujące się na przeciwległych krańcach miasta! Przedstawiciel fullpolisa.pl zaprezentuje kilka możliwych rozwiązań, uwzględniających ryzyko przedsiębiorstwa i jego sytuację finansową oraz odpowie na wszelkie pojawiające się pytania.

  ZADZWOŃ

  609 103 308