OC firmy / działalności gospodarczej Ełk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ochrona firmy przed roszczeniami, adresowanymi przez poszkodowanych kontrahentów lub osoby trzecie, to ważny punkt w budowaniu finansowej stabilności i zapewnianiu stałych zysków. Szkody, powstałe podczas wykonywania zleceń, mogą bowiem być brzemienne w skutkach i spędzać sen z powiek niejednego przedsiębiorcy.

  Warto rozważyć zakup odpowiedniego ubezpieczenia OC firmy bądź działalności gospodarczej (w Ełku dostępne w fullpolisa.pl), które przeniesie koszty związane z odpowiedzialnością deliktową i kontraktową na towarzystwo ubezpieczeniowe, a przedsiębiorstwo będzie mogło nadal w nieskrępowany sposób korzystać ze środków przeznaczonych na jego rozwój.

  Dodatkowe klauzule w ubezpieczeniu OC działalności gospodarczej

  Każda z firm ma możliwość stworzenia unikalnej polisy dla siebie – takiej, która obejmie swoim zakresem jak najwięcej grożących firmie ryzyk oraz pozbawiona będzie zbędnych dla niej dodatków, które niepotrzebnie windują składkę. Przy zapoznawaniu się z klauzulami dodatkowymi warto skorzystać też z wiedzy i doświadczenia przedstawiciela fullpolisa.pl. Pracownicy multiagencji mają na koncie wiele przygotowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, dlatego ich pomoc będzie nieoceniona również podczas tworzenia polisy OC firmy lub działalności gospodarczej w Ełku. Podstawowy zakres jej ochrony może zostać poszerzony m.in. o szkody:

  • powstające z powodu użycia młotów pneumatycznych i innych tego typu sprzętów;
  • przewyższające wynikającą z obowiązkowego OC sumę gwarancyjną (tzw. ubezpieczenie nadwyżkowe);
  • mające związek z imprezą organizowaną przez firmę (oprócz imprez masowych);
  • których przedmiotem jest sprzęt pozyskany przez firmę na drodze leasingu bądź wypożyczenia.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Ełku proponowane przez fullpolisa.pl

  Multiagencja zapewnia dostęp do ofert wszystkich najważniejszych ubezpieczycieli w kraju, dzięki czemu jej klienci mają szeroki wybór firmowego OC. Możliwość dopasowania polisy do wielkości przedsiębiorstwa, charakteru prowadzonej działalności czy akceptowanej wysokości składki sprawia, że każdy znajdzie odpowiednie ubezpieczenie dla swojej firmy. Przedstawiciele fullpolisa.pl mogą też zaproponować ubezpieczenie nieruchomości, posiadanej floty czy grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników, a zakup większego pakietu umów będzie się wiązał z możliwością uzyskania atrakcyjnych rabatów.

  ZADZWOŃ

  609 103 308