OC firmy / działalności gospodarczej Gdańsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda firma, której działalność planowana jest na długie lata, powinna być wyposażona w odpowiednią polisę, zapewniającą ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Błędy, których skutki odczuwają klienci, mogą bowiem być źródłem wysokich roszczeń. Konieczność samodzielnego uregulowania tego typu kosztów zahamowała już rozwój niejednego przedsiębiorstwa.

  W uniknięciu kłopotów dotyczących ewentualnych odszkodowań pomoże dobrze dobrane OC firmy i działalności gospodarczej. W Gdańsku aktywnie działa fullpolisa.pl – multiagencja proponująca szeroki zakres ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, dobierająca rozwiązania odpowiadające potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa.

  Czego dotyczą dodatkowe klauzule, oferowane przez firmy ubezpieczeniowe w OC firmy?

  Rozszerzenia odpowiedzialności (klauzule dodatkowe) wiążą się z konkretnymi ryzykami, które z dużym prawdopodobieństwem mogą wystąpić w danym przedsiębiorstwie. Dobiera się je m.in. pod kątem branży, skali prowadzonej działalności oraz tego, czy są w jej ramach użytkowane np. wynajęte lokale lub sprzęt w leasingu. OC firmy oraz działalności gospodarczej w Gdańsku może zostać poszerzone o wiele klauzul, obejmujących m.in. szkody:
  wyrządzone przez podwykonawców;

  • prowadzące do wystąpienia czystych strat finansowych u kontrahenta;
  • będące skutkiem użycia pojazdów nieobjętych obowiązkową polisą OC;
  • w przedmiotach cudzych, powierzonych firmie do wykonania usługi, np. naprawy czy konserwacji.

  Multiagencja posiada w ofercie także obowiązkowe OC dla reprezentantów określonych zawodów, od których posiadania polisy wymaga ustawa oraz dobrowolne polisy specjalistyczne. Dotyczy to m.in. członków władz spółki kapitałowej, radców prawnych czy wychowawców, a także wielu innych profesji.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Gdańsku za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Przedstawiciele firmy w kontakcie z klientem koncentrują się przede wszystkim na jego indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Deklarowana wysokość składki, zakres ochrony czy specyficzne ryzyka, występujące tylko w danej branży, to podstawowe aspekty, które uwzględnia się w wybieraniu korzystnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Staramy się zapewnić wybór spośród kilku możliwych opcji, tak by podjęta decyzja oparta była o rzetelny przegląd rynkowych ofert. Informujemy klientów o pojawiających się nowościach – w sytuacji gdy posiadane ubezpieczenie może być zastąpione przez polisę o bogatszym zakresie i tej samej cenie lub zapewniającą ten sam poziom ochrony przy niższej składce.

  ZADZWOŃ

  609 103 308