OC firmy / działalności gospodarczej Gorzów Wielkopolski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc przedsiębiorstwo, oprócz planowanych inwestycji i poszerzania zakresu działalności, warto przewidzieć w budżecie także środki na ochronę tego, co dotychczas udało się zbudować. Roszczenia wynikające z ponoszenia odpowiedzialności kontraktowej i deliktowej nie dotkną w żaden sposób bieżącego budżetu, jeżeli wcześniej zadba się o porządną polisę OC firmy/działalności gospodarczej. W Gorzowie Wielkopolskim ochronę w zakresie takich umów czytelnie przedstawia fullpolisa.pl. Multiagencja dopasowuje oferty czołowych towarzystw do potrzeb konkretnego klienta, wskazując najważniejsze zalety poszczególnych rozwiązań.

  W jaki sposób zapewnić sobie pełną ochronę ubezpieczeniową w OC firmy?

  Dobrym sposobem na poszerzenie odpowiedzialności towarzystwa są dodatkowe klauzule. Uwzględniają one szczegółowy zakres ochrony w specyficznych sytuacjach, opisanych w treści umowy. OC firmy lub działalności gospodarczej w Gorzowie Wielkopolskim może zostać dobrane konkretnie do charakteru ryzyka, jaki towarzyszy przedsiębiorstwu na co dzień. Poniżej przykłady szkód, które mogą zostać objęte dodatkowymi klauzulami:
  szkody spowodowane w wyniku niedostarczenia energii lub przez dostarczoną energię np. elektryczną;

  • szkody spowodowane przez przekazanie dalszemu producentowi półproduktów z wadami;
  • szkody związane z emisją jakichkolwiek szkodliwych substancji do wody, gruntu czy powietrza;
  • szkody związane z prowadzoną działalnością hotelarską.

  W poszukiwaniu idealnej proporcji między zakresem ochrony, a wysokością składki, warto zwrócić uwagę na franszyzę redukcyjną. Określa ona procentową wartość szkody, którą ubezpieczony pokryje z własnych środków. Jest to dobre rozwiązanie, jeżeli chodzi o małe szkody, które nie stanowią dużego wydatku, ponieważ gotowość „dołożenia się” przez klienta wyraźnie obniża składkę. Kłopotem mogą być w tej sytuacji większe odszkodowania.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Gorzowie Wielkopolskim dostępne poprzez fullpolisa.pl

  Jednym z głównych aspektów współpracy z multiagencją, który szczególnie cenią sobie jej klienci, jest możliwość elastycznego dostosowania zakresu polisy do indywidualnych potrzeb. Przedstawiciel fullpolisa.pl odrzuca te oferty, które w ewidentny sposób nie spełniają oczekiwań klienta, a prezentuje jedynie te, które mogą się okazać dla niego wartościowe.

  ZADZWOŃ

  609 103 308