OC firmy / działalności gospodarczej Jelenia Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Nieumyślne wyrządzenie szkody osobie fizycznej lub innej firmie to jedno z ryzyk, którego nie da się wykluczyć w żadnej działalności. Można jednak aktywnie przeciwdziałać skutkom finansowym takich zdarzeń i zadbać o solidne OC firmy i działalności gospodarczej. W Jeleniej Górze działa multiagencja fullpolisa.pl, proponując klientom ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej deliktowej oraz kontraktowej. Warto zorientować się w aktualnej ofercie, by zawczasu zapewnić ochronę finansową w swoim przedsiębiorstwie.

  Jak dobrać ryzyko w ubezpieczeniu OC firmy do konkretnej działalności gospodarczej?

  Towarzystwa ubezpieczeniowe, oprócz podstawowego zakresu polis, proponują także atrakcyjny pakiet rozszerzeń, zapewniających ochronę w specyficznych sytuacjach. OC firmy lub działalności gospodarczej w Jeleniej Górze, w zależności np. od terytorium, na którym działa podmiot, może zawierać liczne klauzule dodatkowe. Oto kilka przykładów szkód, które można doubezpieczyć:

  • szkody w przedmiotach, które powierzono ubezpieczonemu w celu wykonania usługi, np. naprawy czy konserwacji;
  • szkody wyrządzone w instalacjach podziemnych;
  • szkody powstałe wskutek niedostarczenia energii lub spowodowane przez dostarczoną energię;
  • szkody powstałe poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (dostępne różne warianty, np. na kraje UE).

  Dla niektórych zawodów przewidziano ustawowy obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, co znajduje odzwierciedlenie także w ofercie multiagencji. Proponuje ona różne rodzaje takich polis, np. OC wspólnoty mieszkaniowej, OC dla podmiotów działających w zakresie łowiectwa czy specjalistyczne OC tłumaczy. Obowiązkowy zakres ochrony można także poszerzyć, zakupując tzw. „ubezpieczenie nadwyżkowe”.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Jeleniej Górze dostarczane przez fullpolisa.pl

  Dzięki współpracy, jaką multiagencja prowadzi ze wszystkimi czołowymi ubezpieczycielami, jej oferta odpowiada na potrzeby niemal każdego przedsiębiorstwa. Wygoda i dostępność różnorodnych propozycji w jednym miejscu ułatwia podjęcie najlepszej dla siebie decyzji ubezpieczeniowej. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, swoim doświadczeniem i wiedzą służą przedstawiciele fullpolisa.pl. Na życzenie klienta mogą oni także skontaktować się w umówionym terminie, by poinformować o ewentualnych korzystnych zmianach w ofercie dotyczącej danego rodzaju ubezpieczeń.

  ZADZWOŃ

  609 103 308