OC firmy / działalności gospodarczej Katowice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z koniecznością pozyskania wartościowych partnerów do współpracy w zakresie doradztwa podatkowego, szkoleń BHP czy leasingów. Jeżeli natomiast zastanawiają się Państwo nad tym, do kogo zwrócić się z prośbą o poradę w sprawie OC firmy lub działalności gospodarczej w Katowicach, to zapraszamy do fullpolisa.pl.

  Multiagencja szczegółowo informuje na temat możliwości ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej, a także może zaproponować szereg rozszerzeń, właściwych dla danej branży. Posiadamy dostęp do ofert wszystkich czołowych ubezpieczycieli, dzięki czemu każdy z klientów może znaleźć polisę odpowiednią dla swojej firmy.

  Rozszerzenia umowy, oferowane do ubezpieczeń OC dla firm

  Polisa odpowiedzialności cywilnej w działalności gospodarczej może zostać poszerzona m.in. o szkody:

  • powstałe w związku z wprowadzaniem do obrotu produktów;
  • będące wynikiem przekazania producentowi półproduktów z wadami;
  • związane z emisją jakichkolwiek szkodliwych substancji do środowiska;
  • skutkujące koniecznością pokrywania kosztów demontażu produktów z wadami.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Katowicach, powstałe we współpracy z fullpolisa.pl, obejmować będzie te klauzule dodatkowe, które mogą przydać się danemu przedsiębiorstwu. Przedstawiciel opisze je w jasny sposób i wskaże przykłady sytuacji, w których ochrona ubezpieczeniowa zadziała oraz poinformuje o wyłączeniach odpowiedzialności – sytuacjach, w których odszkodowanie nie zostanie wypłacone.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Katowicach dystrybuowane przez fullpolisa.pl

  Współpraca ze sprawdzonym partnerem do spraw ubezpieczeń, jakim jest multiagencja fullpolisa.pl, pozwala na zaoszczędzenie wielu godzin i uniknięcie trudu samodzielnego przebrnięcia przez skomplikowane warunki umów firmowego OC. Przedstawiciel objaśni wszelkie pojęcia i definicje, które mogą wzbudzać wątpliwości oraz zaprezentuje kilka alternatywnych wariantów ubezpieczeń. Do klienta należeć będzie decyzja odnośnie wyboru najlepszego z rozwiązań, po uwzględnieniu zakresu ochrony, wysokości składki czy klauzul rozszerzających odpowiedzialność towarzystwa, dostępnych w poszczególnych ofertach.

  Multiagencja może zaoferować również specjalne polisy, przygotowane specjalnie dla danych zawodów lub podmiotów, takich np. jak: fizjoterapeuta, biegły rewident czy placówka opiekuńczo-wychowawcza.

  ZADZWOŃ

  609 103 308