OC firmy / działalności gospodarczej Kujawsko-pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Solidne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla firm zapewnia ochronę w razie wyrządzenia szkód w mieniu i na osobie, które powstały w związku z prowadzoną działalnością. Warto posiadać taki instrument, ponieważ coraz popularniejsze staje się w Polsce kierowanie pozwów sądowych i roszczeń do różnych firm, do niedawna znane jedynie z amerykańskich filmów. OC firmy i działalności gospodarczej w kujawsko-pomorskim, oferowane przez fullpolisa.pl, pozwala przenieść odpowiedzialność na ubezpieczyciela, chroniąc finanse przedsiębiorstwa (zwłaszcza ich stabilność).

  W jaki sposób zapewnić sobie pełną ochronę ubezpieczeniową w OC działalności gospodarczej?

  Każdy, kto rozważa zakup OC firmy lub działalności gospodarczej w kujawsko-pomorskim powinien zapoznać się z dodatkowymi klauzulami, oferowanymi przez ubezpieczycieli. W zależności od zakładu, różni się ich liczba, zakres ochrony i wyłączenia odpowiedzialności. Przedstawiciel fullpolisa.pl, na podstawie krótkiej rozmowy zaprezentuje te rozszerzenia, które mogą okazać się najbardziej potrzebne w danej firmie. Oto kilka przykładów szkód, które można objąć w ramach dodatkowej klauzuli:

  • szkody związane z użyciem materiałów wybuchowych i/lub fajerwerków;
  • szkody skutkujące wystąpieniem czystych strat finansowych;
  • szkody spowodowane na mieniu, z którego ubezpieczony korzysta na podstawie leasingu, najmu, dzierżawy itp.;
  • szkody w przedmiotach, które powierzono ubezpieczonemu celem wykonania przez niego usługi.

  W zależności od charakteru działalności i tego, czy jest dla niej wynajmowana nieruchomość lub wypożyczany sprzęt, warto dokładniej zainteresować się tego typu klauzulami i zapewnić sobie optymalną ochronę. Opłacenie składki w nieco większej wysokości, niż jest to wymagane w podstawowym wariancie, może bowiem ustrzec przed znacznie poważniejszymi wydatkami w przyszłości.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Kujawsko-pomorskim dzięki fullpolisa.pl

  Prowadzimy współpracę ze wszystkimi wiodącymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju, dzięki czemu możemy każdemu zaoferować produkt optymalnie dobrany do Państwa wymagań. Niezależnie od branży, wielkości przedsiębiorstwa czy jego obrotu, zawsze znajdziemy polisę, która zapewni wystarczający poziom ochrony, nie generując przy tym zbyt wysokiego kosztu, jaki trzeba ponieść na składkę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308