OC firmy / działalności gospodarczej Łódzkie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każdy kto wiąże przyszłość z prowadzoną działalnością i chce budować solidną pozycję na rynku, powinien zainteresować się ofertą w zakresie firmowych ubezpieczeń. Zapewniają one ochronę na wypadek nieprawidłowego wykonania kontraktu lub dopuszczenia się czynu niedozwolonego przez pracowników. Odpowiedzialność z tego tytułu ponosi wówczas ubezpieczyciel, a właściciel firmy może ze spokojem skoncentrować się na bieżącej działalności. Jest to znacznie wygodniejsze, niż samodzielne prowadzenie batalii sądowych czy wypłacanie odszkodowań ze środków firmy. Najlepsze oferty na OC firmy i działalności gospodarczej w Łódzkiem prezentuje fullpolisa.pl. Multiagencja dostarcza rozwiązania stworzone przez sprawdzone towarzystwa, które pomogły już wielu klientom.

  Rozszerzenia odpowiedzialności ubezpieczyciela w OC działalności gospodarczej

  Wybierając polisę dla swojej firmy warto zwrócić uwagę na dostępne klauzule dodatkowe. Pomagają one doprecyzować zakres ochrony, tak by pokryć jak najwięcej możliwych ryzyk. OC firmy lub działalności gospodarczej w łódzkim może zostać rozszerzone o szkody:

  • wyrządzone w podziemnych instalacjach;
  • spowodowane przez działanie młotów pneumatycznych, kafarów itp.;
  • przekraczające gwarantowaną sumę obowiązkowego OC zawodowego (tzw. ubezpieczenie nadwyżkowe);
  • zaistniałe w nieruchomościach, które są wynajmowane przez ubezpieczoną firmę.

  Do stworzenia polisy idealnie dopasowanej do swoich potrzeb i możliwości można wykorzystać także franszyzę redukcyjną. Jej uruchomienie obniża składkę w zamian za to, że ubezpieczony zobowiązuje się do samodzielnego pokrycia części każdego z uznanych odszkodowań (w określonym procencie). Przykładowo, jeżeli franszyza redukcyjna wynosi 15%, a zaistniała szkoda skutkuje roszczeniem w wysokości 100 000 zł, to ubezpieczyciel wypłaca 85 000 zł, a jego klient musi samodzielnie wyłożyć 15 000 zł.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Łódzkiem dystrybuowane przez fullpolisa.pl

  Klienci multiagencji cenią sobie możliwość dotarcia do wielu wartościowych ofert w jednym miejscu. Przedstawiciele służą też zawsze pomocą przy rozszyfrowywaniu skomplikowanych pojęć i definicji, objaśniając je w przystępny sposób. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu, bardzo cennego dla każdego przedsiębiorcy.
  Multiagencja może zaoferować również specjalne polisy dla reprezentantów określonych zawodów lub osób pełniących specjalne funkcje, np.: OC tłumacza, OC wspólnoty mieszkaniowej czy OC doradcy podatkowego.

  ZADZWOŃ

  609 103 308