OC firmy / działalności gospodarczej Łomża

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Podstawową zaletą ubezpieczenia OC dla firm jest zapewnianie ochrony w zakresie odpowiedzialności cywilnej (deliktowej i kontraktowej). Obejmuje ona nieprawidłowości w realizacji umowy, przypadkowe błędy i wynikłe z nich szkody. Coraz więcej klientów poszukuje usług i produktów, które objęte są stosownym ubezpieczeniem, zapewniającym komfort obu stronom transakcji. Poszukując najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Łomży, warto sięgnąć po ofertę fullpolisa.pl. Jej przedstawiciele posiadają dostęp do różnych umów, gwarantujących bezpieczeństwo firmom i ich klientom.

  Opcjonalne ryzyka, rozszerzające ochronę towarzystwa ubezpieczeniowego

  Warto zapoznać się z dodatkowymi klauzulami powiększającymi zakres ochrony, które sprawiają że wybierane OC firmy lub działalności gospodarczej w Łomży w pełni odpowiada potrzebom danego przedsiębiorstwa. Każda branża posiada bowiem swoją specyfikę, czego nie pominie żaden doświadczony agent. Odpowiedzialność w firmowej polisie można poszerzyć m.in. o szkody:

  • pochodzące od podwykonawców;
  • będące wynikiem wykorzystywania młotów pneumatycznych bądź innych sprzętów tego typu;
  • wyższe niż suma gwarancyjna obowiązkowego OC;
  • będące wynikiem przebiegu firmowej imprezy (z wyłączeniem jednak imprez masowych).

  Dostępnych klauzul jest dużo więcej, a niektóre towarzystwa proponują ich nawet kilkadziesiąt! W rozmowie z przedstawicielem fullpolisa.pl warto poruszyć ten temat, włączając do firmowej ochrony wszelkie niezbędne ryzyka. Dopłacenie relatywnie niewielkiej kwoty może bowiem uratować o wiele większe środki, które pozostaną w budżecie przedsiębiorstwa za sprawą uruchomienia odszkodowania z polisy.

  W proponowanych rozwiązaniach można uwzględnić także franszyzę redukcyjną. Obniża ona co prawda wysokość wypłacanych z polisy środków (o określony procent), a różnicę pokryć musi klient z własnego budżetu, jednak jej zaletą jest obniżenie opłacanej składki.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Łomży proponowane przez fullpolisa.pl

  Łatwość w poruszaniu się po skomplikowanym rynku ubezpieczeniowym powoduje, że pracownicy fullpolisa.pl są w stanie zaprezentować każdemu klientowi adekwatne rozwiązanie. Uwzględniają oni oczekiwany zakres ochrony (ustalony podczas wstępnej rozmowy), możliwe rozszerzenia odpowiedzialności czy zawarcia w polisie franszyzy redukcyjnej. Jasno tłumaczą oni wszelkie trudne pojęcia, co do których klient ma wątpliwości.

  ZADZWOŃ

  609 103 308