OC firmy / działalności gospodarczej Lublin

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda branża obciążona jest naturalnymi ryzykami, z którymi spotykają się na co dzień podmioty w niej działające. Wspólnym ogniwem różnych gałęzi gospodarki jest odpowiedzialność za czyny niedozwolone i nieprawidłowe wykonanie kontraktu, którą muszą ponosić przedsiębiorcy.

  Najlepszym sposobem, by ściągnąć z siebie wynikające z tego obciążenia, jest ubezpieczenie OC firmy/działalności gospodarczej. W Lublinie jest ono dostępne za pośrednictwem fullpolisa.pl – multiagencja współpracuje z czołowymi towarzystwami i oferuje swoim klientom dopasowane do ich potrzeb firmowe OC.

  O jakie ryzyka można poszerzyć firmową polisę OC?

  Ostateczny kształt polisy zdeterminowany jest przez zakres prowadzonej działalności i występujące w niej ryzyka. Inaczej bowiem wygląda wymagany zakres ochrony dla przedsiębiorstwa posiadającego olbrzymi park kosztownych maszyn, niż w przypadku jednoosobowego biura rachunkowego. Każdy z tych podmiotów może jednak znaleźć w fullpolisa.pl optymalne ubezpieczenie dla siebie. OC firmy lub działalności gospodarczej w Lublinie, przygotowane przez multiagencję, może zostać poszerzone o:

  • odpowiedzialność za szkody w nieruchomościach wynajmowanych przez ubezpieczonego;
  • szkody z powodu użycia materiałów wybuchowych bądź fajerwerków;
  • konsekwencje emisji substancji szkodliwych do powietrza, gruntu bądź wody;
  • odpowiedzialność w związku z wprowadzonym do obrotu produktem (OC za produkt).

  Poświęcenie odrobiny czasu na zapoznanie się z dodatkowymi klauzulami i wybór najbardziej adekwatnych do działalności firmy może zaprocentować w przyszłości, włączając odpowiedzialność towarzystwa za spowodowaną szkodę.
  Warto zapytać przedstawiciela także o specjalistyczne OC, jeżeli jest się reprezentantem grupy zawodowej objętej obowiązkiem ubezpieczeniowym.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Lublinie dzięki fullpolisa.pl

  Współpraca z wszystkimi liczącymi się ubezpieczycielami sprawia, że klienci fullpolisa.pl mają dostęp do bogatej palety ofert. Mogą więc w jednym miejscu dokonać rzetelnego ich porównania, poświęcając znacznie mniej czasu niż w przypadku samodzielnych poszukiwań. Specjaliści fullpolisa.pl dopasowują zakres poszczególnych propozycji do indywidualnych potrzeb firmy klienta, automatycznie wykluczając te, które z różnych względów nie będą odpowiednie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308