OC firmy / działalności gospodarczej Lubuskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Dbanie o bezpieczeństwo w prowadzonej działalności powinno opierać się nie tylko o zakładanie instalacji przeciwpożarowych czy szkolenia BHP dla pracowników. Ważnym instrumentem finansowym, zapewniającym stabilność finansową, jest także ubezpieczenie OC firmy i działalności gospodarczej. W Lubuskiem tego typu rozwiązania dostępne są za pośrednictwem fullpolisa.pl. Odpowiedzialność cywilna deliktowa i kontraktowa oraz bogata paleta możliwych rozszerzeń pozwalają na zbudowanie optymalnej ochrony dla każdego przedsiębiorstwa.

  Sposoby na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb swojej firmy

  Większość firm ubezpieczeniowych stara się przygotować atrakcyjną ofertę dla swoich klientów, dodając do podstawowego zakresu opcjonalne klauzule dodatkowe. OC firmy lub działalności gospodarczej w Lubuskim może posiadać rozmaite rozszerzenia, odpowiadające za ochronę w przypadku konkretnych szkód. Ich przykłady podano poniżej:

  • szkody powodujące wystąpienie czystych strat finansowych;
  • szkody wyrządzone przez podwykonawców;
  • szkody spowodowane użyciem materiałów wybuchowych;
  • szkody powstałe poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej (różne warianty ochrony).

  Przedstawiciele multiagencji chętnie przybliżą klientowi sposób działania konkretnych rozszerzeń, rozwiewając wszelkie wątpliwości. Pokażą także, jakie wyłączenia odpowiedzialności występują przy danym ryzyku oraz jaki ma ono wpływ na wysokość składki całkowitej. Możliwość dobrania odpowiedniej do swoich potrzeb ochrony to jedna z zalet współpracy z fullpolisa.pl.

  W większości ofert ubezpieczyciele dają też możliwość skorzystania z franszyzy redukcyjnej. Jej wprowadzenie skutkuje koniecznością samodzielnego pokrywania określonej procentowo części odszkodowania. Może to być np. 10%, co oznacza że w przypadku świadczenia w wysokości 20 000 zł, klient będzie musiał samodzielnie pokryć 2 000 zł. Wydaje się, że nie jest to korzystne, jednak taka franszyza może znacznie obniżyć wysokość składki.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Lubuskim oferowane przez fullpolisa.pl

  Klienci fullpolisa.pl jako jeden z głównych atutów multiagencji podają możliwość odnalezienia wielu ofert w jednym miejscu. Oszczędzają dzięki temu czas, który musieliby poświęcić na samodzielne toczenie rozmów z przedstawicielami towarzystw. Rzetelne porównanie najlepszych ofert sprawia też, że ich decyzje są bardziej świadome i przemyślane, niż gdyby analizowali oni pojedyncze propozycje.

  ZADZWOŃ

  609 103 308