OC firmy/działalności gospodarczej Mazowieckie

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuKażda firma, niezależnie od branży, może zostać pociągnięta do odpowiedzialności deliktowej lub kontraktowej. Bez posiadania stosownej polisy, roszczenia zaspakajać trzeba z bieżących środków. Skuteczną ochronę finansową przed tego typu sytuacjami zapewnia dobrze dobrane OC firmy lub działalności gospodarczej. W Mazowieckiem dostęp do ofert wiodących ubezpieczycieli zapewnia fullpolisa.pl, umożliwiając dokładne zapoznanie się z rynkiem. Analiza wielu różnorodnych rozwiązań sprawia bowiem, że łatwiej jest podjąć w pełni przemyślaną decyzję.

Dodatkowe klauzule w OC działalności gospodarczej

Podstawowy zakres polisy można poszerzyć o opcjonalne ryzyka, czyli tzw. klauzule dodatkowe, odpowiadające szczegółowej charakterystyce przedsiębiorstwa. OC firmy i działalności gospodarczej w Mazowieckiem, proponowane przez fullpolisa.pl może obejmować również odpowiedzialność za szkody:

  • związane z pokryciem kosztów demontażu wadliwych produktów;
  • powstałe wskutek niedostarczenia energii lub spowodowane przez dostarczoną energię;
  • w przedmiotach, które ubezpieczonemu powierzono by wykonał usługę, np. naprawę czy konserwację;
  • spowodowane przez podwykonawców.

Powyższe przykłady stanowią jedynie niewielką część dostępnych klauzul. W niektórych polisach ochroną objętych jest nawet kilkadziesiąt dodatkowych ryzyk, co uzależnione jest od specyfiki danej działalności, posiadanego sprzętu i innych uwarunkowań. Szczegółowych informacji na temat działania takich rozszerzeń udzielają przedstawiciele, informując także rzetelnie o wyłączeniach odpowiedzialności towarzystw.

Pomagają oni także w zweryfikowaniu, które firmy posiadają dane ryzyko w podstawowym zakresie ochrony, a w których trzeba je dodatkowo wykupić. Multiagencja oferuje również specjalne ubezpieczenia zawodowe, przygotowane dla reprezentantów danej profesji, jak np. OC lekarza, przewoźnika czy adwokata.

OC firmy i działalności gospodarczej w Mazowieckiem za pośrednictwem fullpolisa.pl

Przedstawiciele multiagencji stawiają sobie za cel dobranie zakresu ochrony dokładnie do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Zapewnia to bezpieczeństwo finansowe w najtrudniejszych sytuacjach oraz umożliwia uniknięcie płacenia za niepotrzebne w danej firmie dodatki. Zaletą korzystania z fullpolisa.pl jest również brak konieczności samodzielnego telefonowania do wszystkich firm z osobna i poświęcania mnóstwa czasu na spotkania z przedstawicielami.

ZADZWOŃ

609 103 308