OC firmy / działalności gospodarczej Opole

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Solidna polisa ubezpieczeniowa dla firmy skutecznie uwalnia od zmartwień właściciela i pracowników. Objęci ochroną – nie muszą niepokoić się o skutki ewentualnego błędu w realizacji zlecenia, bo odpowiedzialność za nie poniesie ubezpieczyciel. Dotyczy to zarówno szkód na osobie, jak i na mieniu. Poszukując konkurencyjnych ofert na OC firmy lub działalności gospodarczej w Opolu, warto zwrócić się do fullpolisa.pl. Jej przedstawiciele proponują rozwiązania sprawdzone przez wielu klientów, pochodzące od czołowych towarzystw na rynku. Indywidualne podejście do każdej sprawy, podparte wiedzą i doświadczeniem, sprawia że każda firma otrzymuje polisę dopasowaną do swoich potrzeb w niewygórowanej cenie.

  Jak zapewnić sobie kompleksową ochronę ubezpieczeniową w OC działalności?

  Pełen zakres ochrony dostępny jest poprzez włączenie klauzul dodatkowych do polisy, odpowiadających ryzykom z którymi spotyka się przedsiębiorstwo każdego dnia. Do OC firmy lub działalności gospodarczej w Opolu mogą zostać dopisane klauzule obejmujące m.in. szkody:

  • przewyższające sumę gwarancyjną, zapewnianą przez obowiązkowe OC (dla niektórych profesji);
  • w których ucierpieli pracownicy ubezpieczonego przedsiębiorstwa;
  • spowodowane używanymi w pracach materiałami wybuchowymi lub fajerwerkami;
  • mające miejsce w wynajmowanych przez ubezpieczoną firmę lokalach.

  Rozmowa z przedstawicielem fullpolisa.pl obejmuje prezentację poszczególnych rozszerzeń, z uwzględnieniem różnic pomiędzy towarzystwami. Niektóre z nich oferują bowiem kilkanaście klauzul, a rekordzista ma ich w swojej ofercie ponad 60! Pracownik fullpolisa.pl wskaże klientowi (mając na względzie jego czas) w pierwszej kolejności te rozszerzenia, które mogą się okazać przydatne w prowadzonej przez niego działalności, omijając takie, które w ogóle jej nie dotyczą.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Opolu dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  Współpraca z multiagencją gwarantuje klientowi, że zawsze otrzyma on najbardziej korzystne oferty. W razie pojawienia się nowości na rynku, przedstawiciele fullpolisa.pl dowiadują się o nich jako pierwsi i przekazują informacje dalej – do firm, które również chcą być na bieżąco z aktualną ofertą. Dodatkowym atutem jest oszczędność czasu, który można poświęcić na rozwijanie swojego interesu, a który – nie korzystając z usług multiagencji – trzeba byłoby poświęcić na samodzielne poszukiwanie atrakcyjnych ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308