OC firmy / działalności gospodarczej Opolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Szkody powstałe podczas wykonywania działalności mogą mieć znaczną wartość, obciążając w ten sposób budżet przedsiębiorstwa. W zależności od branży, dotyczą one zazwyczaj charakterystycznych zdarzeń, związanych np. z użytkowanym sprzętem czy wynajmowaną nieruchomością. Warto zabezpieczyć się przed ich konsekwencjami, wykupując polisę OC firmy lub działalności gospodarczej. W Opolskim szeroki zakres ofert udostępnia multiagencja ubezpieczeniowa fullpolisa.pl. Zapewniają one stabilność finansową przedsiębiorstwu, a przykre „niespodzianki” pojawiające się podczas realizacji zleceń przestają niepokoić właściciela w takim stopniu jak dotychczas.

  Sposoby na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb konkretnej firmy

  Ogólny zakres odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej jest uniwersalny w każdej polisie, natomiast jego uzupełnienie stanowią klauzule dodatkowe. Umożliwiają one poszerzenie ryzyka, objętego ochroną ubezpieczeniową, a dotyczą m.in. szkód:

  • wynikających z przekazania ostatecznemu producentowi wadliwych półproduktów;
  • związanych z działalnością usług pomocy drogowej i holowaniem aut (przy posiadanych uprawnieniach);
  • mających miejsce poza granicami kraju (dostępne różnorodne warianty terytorialne);
  • powodujących wystąpienie czystych strat finansowych.

  Podane powyżej przykłady to tylko nieliczne szkody, o które może zostać poszerzone OC firmy lub działalności gospodarczej w opolskim. Pełen katalog dostępny jest u przedstawicieli fullpolisa.pl, a zasadność dołączenia danej klauzuli można wspólnie z nimi omówić, opierając się o ich doświadczenie i bogatą wiedzę. Poinformują oni o także o znaczeniu skomplikowanych zwrotów, które czasem pojawiają się w umowach ubezpieczenia, jak np. franszyza redukcyjna.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Opolskiem dystrybuowane przez fullpolisa.pl

  Nasza firma współpracuje z czołowymi podmiotami na rynku ubezpieczeń firmowych, dzięki czemu mamy możliwość zaprezentowania klientom szeregu rozwiązań. Szeroka oferta zapewnia większą możliwość wyboru, niż w przypadku rozmowy z konkretnym towarzystwem, którego przedstawiciel będzie zdeterminowany by doprowadzić do zakupu przez klienta swojego rozwiązania. Pracownik fullpolisa.pl zaprezentuje kilka wariantów, czytelnie zaznaczając różnice między nimi.

  ZADZWOŃ

  609 103 308