OC firmy / działalności gospodarczej Podlaskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Zapewnienie sobie optymalnej ochrony ubezpieczeniowej w zakresie odpowiedzialności deliktowej bądź kontraktowej to sprawa równie ważna, jak współpraca z doświadczonym prawnikiem czy księgową. Polisa OC zabezpiecza interesy firmy, gwarantując wypłatę świadczenia osobom trzecim, które odniosły szkody na mieniu lub osobie w wyniku bieżącej działalności. Pomaga to utrzymać płynność finansową i pozwala skoncentrować się na inwestycjach i rozwijaniu przedsiębiorstwa. Najlepsze OC firmy lub działalności gospodarczej w Podlaskiem dostępne jest w fullpolisa.pl – dysponuje ona szeroką ofertą, prezentowaną przez doświadczonych specjalistów.

  Klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa w polisie OC firmy

  Dzięki stałemu rozwojowi rynku ubezpieczeń, towarzystwa mogą obecnie proponować szereg atrakcyjnych klauzul dodatkowych. Sprawiają one, że OC firmy lub działalności gospodarczej w podlaskim może zostać idealnie dopasowane do specyfiki danego podmiotu, obejmując np. szkody:

  • w przedmiotach, które powierzono firmie do wykonania usługi, np. konserwacyjnej lub naprawczej;
  • wynikłe z emisji jakichkolwiek substancji do powietrza, wody lub gruntu;
  • wynikłe z pracy podwykonawców;
  • będące skutkiem przeniesienia chorób zakaźnych, zakażeń itp.

  Takich klauzul dostępnych jest kilkadziesiąt (liczba różna w zależności od towarzystwa), a każda z nich może się okazać przydatna w Państwa firmie. Zapraszamy do ich omówienia z przedstawicielem fullpolisa.pl, który wyjaśni także znaczenie wyłączeń odpowiedzialności oraz pomoże rozszyfrować najbardziej zawiłe fragmenty umów.

  Polisa firmowa może być także wyposażona we franszyzę redukcyjną. Wartość ta, wyrażona procentem, obniża wysokość wypłacanego odszkodowania, ale w zamian za to klient otrzymuje ubezpieczenie za niższą cenę.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Podlaskiem dzięki fullpolisa.pl

  Spójna i czytelna prezentacja dostępnych rozwiązań to jedna z głównych korzyści, jakie można odnieść nawiązując współpracę z multiagencją. Przedstawiciel objaśni różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami, dotyczące zakresu ochrony czy wyłączeń odpowiedzialności.

  Na życzenie Klienta, może on również na bieżąco informować o nowościach na rynku, co pozwala regularnie aktualizować posiadane rozwiązania ubezpieczeniowe i korzystać zawsze z najlepszych polis.

  ZADZWOŃ

  609 103 308