OC firmy / działalności gospodarczej Pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Kondycja finansowa przedsiębiorstwa i jego perspektywy na przyszłość zależne są nie tylko od ilości otrzymywanych zleceń czy opanowanej technologii. Duży wpływ na jego sytuację może mieć także odpowiednio dobrane OC firmy/działalności gospodarczej. W Pomorskim szeroki zakres ofert proponuje fullpolisa.pl. Chronią one przed odpowiedzialnością deliktową i kontraktową oraz obejmować mogą szereg dodatkowych ryzyk. Dzięki porządnemu ubezpieczeniu można znacznie ograniczyć ewentualne koszty, związane z błędami podczas realizacji zleconych prac czy przypadkowymi szkodami wyrządzonymi osobom trzecim.

  W jaki sposób zapewnić sobie pełną ochronę w firmowym ubezpieczeniu OC?

  Uzupełnieniem zakresu podstawowej odpowiedzialności cywilnej są dodatkowe klauzule, oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach zawieranych umów. OC firmy lub działalności gospodarczej w pomorskim może zostać poszerzone np. o szkody:

  • wynikłe z powodu niedostarczenia energii lub spowodowane przez dostarczaną energię;
  • w mieniu pozostającym pod kontrolą ubezpieczonego;
  • mające miejsce poza Polską (dostępne różne warianty terytorialne);
  • będące skutkiem wprowadzenia wadliwego produktu do obrotu.

  Szczegółowa analiza klauzul z przedstawicielem fullpolisa.pl pozwoli na odnalezienie optymalnego zakresu ochrony dla firmy. Podczas rozmowy zostaną także objaśnione wyłączenia odpowiedzialności – w wielu przypadkach mogą one bowiem decydować o ewentualnej odmowie wypłaty świadczenia.

  Multiagencja posiada w ofercie również specjalne OC zawodowe, dedykowane reprezentantom określonych profesji. Zaliczają się do nich m.in.: przewoźnicy, adwokaci czy lekarze. Ubezpieczenie może obejmować zarówno sumy wymagane dla danego zawodu przepisami ustawy (jeżeli jest obowiązkowe), jak i dobrowolną nadwyżkę ponad nie.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Pomorskiem dystrybuowane przez fullpolisa.pl

  Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami, multiagencja może zręcznie dobierać zakres proponowanych polis do potrzeb klientów. Jeżeli dany rodzaj ochrony nie jest dostępny w jednej z firm, wówczas przechodzi się do oferty innego ubezpieczyciela, tak by odnaleźć optymalne rozwiązanie. Przedstawiciele uwzględniają także wysokość składki określoną przez klienta, tak by polisa nie była zbyt dużym obciążeniem finansowym dla przedsiębiorstwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308