OC firmy / działalności gospodarczej Przemyśl

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Posiadanie solidnej polisy OC może pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy w oczach kontrahentów oraz spowodować, że chętniej skorzystają oni z jej usług. Ubezpieczenie tego typu zapewnia bowiem ochronę w przypadku szkód spowodowanych w związku z prowadzoną działalnością. Przedsiębiorstwo, które korzysta z takiej polisy ma gwarancję, że skutki ewentualnych błędów czy wypadków zostaną naprawione przez ubezpieczyciela. Poszukując najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Przemyślu, warto poznać propozycje fullpolisa.pl. Multiagencja prezentuje sprawdzone rozwiązania, które skutecznie chronią klientów.

  Rozszerzenia umowy, oferowane do ubezpieczeń OC firmy

  Każde towarzystwo jako dodatek do podstawowego zakresu polisy zaproponować może także klauzule dodatkowe. Obejmują one m.in. szkody:

  • powstające w lokalach, które ubezpieczona firma wynajmuje od innego podmiotu;
  • dotyczące instalacji podziemnych;
  • wyrządzane własnym pracownikom;
  • skutkujące wystąpieniem czystych strat finansowych.

  Zapoznając się z ofertami na OC firmy lub działalności gospodarczej w Przemyślu, klient fullpolisa.pl może mieć do wyboru nawet kilkadziesiąt rozszerzeń odpowiedzialności! Warto starannie dobrać je do charakterystyki swojego przedsiębiorstwa, by zapewnić sobie kompleksową ochronę.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Przemyślu oferowane przez fullpolisa.pl

  Głównymi zaletami usług, które świadczy multiagencja są: czytelność prezentowanego porównania ofert oraz możliwość ograniczenia przez klienta czasu poświęcanego na sprawy ubezpieczeniowe.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl dają do wyboru kilka wariantów, które dopasowane są do oczekiwań klienta, ale różnią się pod względem zakresu ubezpieczenia (dodatkowe klauzule) oraz wysokości składki. Ułatwia to podjęcie świadomej decyzji, w przeciwieństwie do analizowania pojedynczych ofert – klient nigdy bowiem nie wie, czy inny podmiot ubezpieczeniowy nie zaproponuje „czegoś lepszego”.

  Poznanie wszystkich wartościowych ofert w jednym miejscu i wyjaśnienie przez przedstawiciela fullpolisa.pl ewentualnych niejasności pozwala zaoszczędzić wiele godzin, które – przy samodzielnym badaniu rynku – trzeba byłoby poświęcić na jazdę do siedzib ubezpieczycieli, umawianie spotkań i rozmowy z ich agentami oraz samodzielną analizę ogólnych warunków proponowanych umów, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczycieli itp.

  ZADZWOŃ

  609 103 308