OC firmy / działalności gospodarczej Radom

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Aktywne zarządzanie ryzykiem przedsiębiorstwa, oprócz prowadzenia stosownych szkoleń i wdrażania procedur bezpieczeństwa oraz instalowania np. systemów przeciwpożarowych, oparte powinno być również o solidne ubezpieczenie OC firmy/działalności gospodarczej. W Radomiu tego typu rozwiązania oferuje fullpolisa.pl.

  Celem takiej polisy jest ochrona przed skutkami finansowymi roszczenia, z którym – w razie zaistnienia szkody – wystąpić może kontrahent lub osoba trzecia. Zapobiega więc ona nieplanowanym wydatkom i zaburzeniom płynności finansowej firmy, pojawiającym się w najmniej oczekiwanym momencie.

  Na uwagę zasługuje bogata oferta rozszerzeń – dodatkowych ryzyk, uzupełniających posiadaną polisę i chroniących przed skutkami konkretnych zdarzeń. Może to dotyczyć strat związanych np. z emisją substancji niebezpiecznych, wycofaniem wadliwego produktu z rynku, czy szkodami spowodowanymi podczas zagranicznej podróży służbowej. Każda z firm posiada osobny katalog ryzyk objętych ubezpieczeniem, a rolą naszej agencji jest sprawić, by np. polisa OC firmy lub działalności gospodarczej z Radomia, wykonującej zlecenia w kilku krajach, zapewniała pełną ochronę podczas prowadzenia prac. W związku z tym, prezentując poszczególne oferty, udzielamy również szczegółowych informacji np. na temat wyłączeń odpowiedzialności, zawartych w Ogólnych Warunkach Umowy w danym towarzystwie. Wspólne konsultacje, szacowanie i przewidywanie możliwych sytuacji, z pewnością wpłynie pozytywnie na Państwa końcowe zadowolenie z zakupionej polisy ubezpieczeniowej.

  Współpraca z naszą multiagencją to możliwość uzyskania szerokiej palety rozwiązań, dopasowanych do potrzeb, oczekiwań i możliwości danego przedsiębiorstwa. Posiadamy aktywne umowy z szeregiem towarzystw, spośród których każde posiada odmienną ofertę, co ułatwia nam odnalezienie wspólnie z Klientem optymalnej dla niego opcji. Pozwala to zaoszczędzić wiele czasu, bez konieczności przeglądania grubego pliku ulotek i broszur, sprawdzania fachowych pojęć w słownikach i przepłacania za zbyt drogie składki. Dopasowanie polis do indywidualnych potrzeb to nasz priorytet, co skutkuje wysokim poziomem zadowolenia kolejnych Klientów, dokonujących zakupu ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej w Radomiu. Nagromadzone przez lata doświadczenia naszych pracowników czynią natomiast poruszanie się po świecie ubezpieczeń prostym i zrozumiałym.

  ZADZWOŃ

  609 103 308