OC firmy / działalności gospodarczej Sandomierz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje wiele profesji, w których podjęcie złej decyzji może skutkować wyrządzeniem znacznych szkód klientom lub nawet osobom trzecim. By móc w pełni skoncentrować się na swobodnym działaniu i rozwijać w nieskrępowany sposób swoje przedsiębiorstwo, warto więc zaopatrzyć się w solidne ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Sandomierzu wszystkie wartościowe oferty dostępne są w fullpolisa.pl. Odpowiednio dobrany poziom ochrony gwarantuje, że w razie pojawienia się szkód objętych odpowiedzialnością cywilną deliktową lub kontraktową, koszty ich naprawienia weźmie na siebie ubezpieczyciel. Specjaliści multiagencji pomogą natomiast dobrać zakres polisy konkretnie do potrzeb danego przedsiębiorstwa, tak by nie było konieczne płacenie za zbędne dodatki.

  Sposoby na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb danej firmy

  Istnieje wiele klauzul dodatkowych, które rozszerzają zakres polisy o najistotniejsze w danej firmie ryzyka. Dotyczą one m.in. szkód:

  • powstających przy działalności pomocy drogowej oraz holowania aut;
  • związanych z wprowadzonym do obrotu produktem (OC za produkt);
  • powstałych w innych krajach niż Polska (kilka wariantów ochrony);
  • wyrządzonych własnym pracownikom.

  Tego typu rozszerzeń jest aż kilkadziesiąt, jednak przedstawiciele multiagencji fullpolisa.pl prezentują klientom przede wszystkim te dodatki do OC firmy lub działalności gospodarczej w Sandomierzu, które odpowiadają swoim zakresem charakterystyce danej firmy. Nie ma bowiem najmniejszego sensu wykupywanie np. klauzuli dotyczącej użycia materiałów wybuchowych, podczas gdy prowadzi się biuro rachunkowe itp.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Sandomierzu dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  Multiagencja zapewnia klientom dostęp do sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych, a ich bogaty zakres umożliwia odnalezienie właściwej polisy dla niemal każdego przedsiębiorstwa. Pomaga to zaoszczędzić właścicielowi firmy cenny czas, który w innej sytuacji musiałby poświęcić na samodzielne zapoznawanie się z warunkami ubezpieczeń oraz dzwonienie do towarzystw w celu uzyskania kalkulacji. Konieczność wielokrotnego podawania przez telefon każdemu przedstawicielowi tych samych danych, dotyczących m.in. charakteru firmowego ryzyka, potrafi zniecierpliwić nawet najbardziej spokojne osoby.

  ZADZWOŃ

  609 103 308