OC firmy / działalności gospodarczej Siedlce

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W zarządzaniu ryzykiem przedsiębiorstwa, poza organizowaniem szkoleń i wdrażaniem procedur bezpieczeństwa czy instalowaniem specjalnych systemów, ważne jest także zadbanie o jak najlepsze ubezpieczenie OC firmy/działalności gospodarczej. W Siedlcach rozwiązania tego typu dostępne są za pośrednictwem fullpolisa.pl.

  Zapewniają one skuteczną ochronę finansową przed roszczeniami, z którymi występują kontrahenci lub osoby trzecie, w sytuacjach gdy zostaną oni poszkodowani, w wyniku wykonywania zleceń przez firmę. Pomaga to więc podtrzymać optymalną płynność finansową, przenosząc odpowiedzialność w tym zakresie na ubezpieczyciela i chroniąc przedsiębiorcę przed niespodziewanymi wydatkami.

  Dodatkowe rozszerzenia polisy uzupełniają podstawową ofertę i znacznie wzbogacają zakres proponowanej ochrony. Może ona bowiem obejmować również np.: szkody powstałe podczas organizowanych przez firmę imprez, szkody wyrządzone osobom trzecim z powodu wadliwości sprzętu wyprodukowanego przez ubezpieczonego, czy nawet szkody spowodowane przez podwykonawców firmy. Prawidłowe dobieranie odpowiednich ryzyk spośród imponującego zbioru, w oparciu o charakterystykę danego przedsiębiorstwa, to ulubione zadanie naszych specjalistów. Poszukując takiego dopasowanego do swoich potrzeb ubezpieczenia OC firmy/działalności gospodarczej w Siedlcach lub okolicach, warto zwrócić się do fullpolisa.pl. Jako nieliczni informujemy jasno również na temat wyłączeń odpowiedzialności, czyli sytuacji w których dane towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaci świadczenia z polisy.

  Decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, zyskują Państwo bogatą paletę możliwych rozwiązań, uwzględniającą indywidualne potrzeby, możliwości i oczekiwania. Dostęp do ofert wszystkich wiodących towarzystw powoduje, że wybierać można komfortowo w jednym miejscu, nie koncentrując się na stercie ulotek i folderów, pokonywaniu trasy od biura do biura i poświęcania wielu godzin na spotkania z przedstawicielem każdej z firm z osobna. W rezultacie zyskuje się ubezpieczenie o optymalnym zakresie, konkurencyjnej składce oraz – przede wszystkim – najwyższym możliwym poziomie dopasowania do potrzeb przedsiębiorstwa. Przygotowywanie ofert „na miarę” jest bowiem naszą główną zasadą, co skutkuje rekomendacją od kolejnych Klientów, posiadających OC firmy lub działalności gospodarczej w Siedlcach, zakupione za pośrednictwem naszej multiagencji.

  ZADZWOŃ

  609 103 308