OC firmy / działalności gospodarczej Śląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Stały rozwój rynku ubezpieczeń powoduje, że pojawiają się coraz to nowsze oferty kierowane do przedsiębiorców. Jest to odpowiedź na ich zapotrzebowanie, wynikające z rosnącej świadomości klientów i częstszego kierowania przez nich spraw do sądów. Odpowiedzialność cywilna ciąży bowiem na każdym przedsiębiorcy, a jej obecność może skutkować koniecznością wypłacenia znacznych sum za szkody na mieniu lub na osobie.

  Skutecznym sposobem na zapewnienie środków na ten cel może być ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej. W Śląskiem swoją pomoc proponuje multiagencja fullpolisa.pl, współpracująca z najbardziej renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w kraju. Mając szeroki wybór, każdy z klientów może dobrać ubezpieczenie będące odpowiedzią na jego potrzeby i możliwości.

  Dodatkowe klauzule w polisie OC działalności gospodarczej

  Każde ubezpieczenie dla firmy można wzbogacić o rozszerzenia odpowiedzialności – ich odpowiednie dopasowanie do specyfiki branży i posiadanych aktywów oraz wykonywanych zadań skutkuje zapewnieniem sobie kompleksowej ochrony na niemal każdą ewentualność. OC firmy lub działalności gospodarczej w śląskim może zostać rozszerzone m.in. o szkody:

  • wyrządzone przez przedsiębiorstwo zatrudnionym przez nie pracownikom;
  • zaistniałe w różnych instalacjach podziemnych;
  • będące skutkiem przeniesionych chorób zakaźnych lub zakażeń;
  • w przedmiotach znajdujących się pod kontrolą osób objętych polisą.

  Szczegółowe omówienie sposobu działania i wyłączeń odpowiedzialności w rozszerzeniach możliwe jest podczas rozmowy z przedstawicielami fullpolisa.pl. Priorytetem multiagencji jest dobieranie ubezpieczeń dokładnie do potrzeb danego klienta.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w śląskim dostępne poprzez fullpolisa.pl

  Wybór spośród kilku dostępnych opcji pozwala być pewnym, że posiada się najlepsze ubezpieczenie na rynku, której to pewności nie gwarantuje poznanie tylko jednej oferty na spotkaniu z agentem wyłącznym. Chcąc poznać różne możliwości, należałoby odbyć takich spotkań co najmniej kilka, jednak który przedsiębiorca znalazłby na to czas?

  Współpraca z multiagencją zapewnia możliwość poznania wielu możliwych wariantów ubezpieczenia na jednym spotkaniu, podczas którego przedstawiciel skoncentrowany jest na dobraniu najlepszej polisy dla klienta oraz chętnie udziela odpowiedzi na nurtujące go pytania.

  ZADZWOŃ

  609 103 308