OC firmy / działalności gospodarczej Tarnobrzeg

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Solidne ubezpieczenie OC zapewnia obopólne korzyści dla firmy i jej klientów. Sama firma może bowiem liczyć na wypłatę ewentualnych odszkodowań przez towarzystwo ubezpieczeniowe, a klienci mają poczucie bezpieczeństwa, że ich interesy są dodatkowo chronione. Polisa tego typu działa przy pojawieniu się szkody wynikającej z nienależytego wykonania kontraktu lub z dopuszczenia się czynu niedozwolonego przez wykonawcę. Poszukując najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Tarnobrzegu, należy zwrócić się do fullpolisa.pl. Posiada ona w ofercie sprawdzone rozwiązania, z których korzystają już tysiące klientów.

  Dodatkowe klauzule w OC działalności gospodarczej

  Podczas rozmowy z klientem, przedstawiciel fullpolisa.pl informuje m.in. na temat możliwych rozszerzeń odpowiedzialności, czyli klauzul dodatkowych. Wpisanie ich do polisy uruchamia ochronę ubezpieczeniową m.in. za szkody:

  • spowodowane przez wynajętych przez firmę podwykonawców;
  • będące skutkiem wprowadzenia produktu do obrotu;
  • powstałe poza granicami Polski (dostępnych jest kilka wariantów);
  • przewyższające sumę gwarancyjną z obowiązkowego OC zawodowego.

  W ofertach różnych firm dostępnych jest od kilkunastu do kilkudziesięciu klauzul, co warto mieć na uwadze wybierając polisę. OC firmy lub działalności gospodarczej w Tarnobrzegu powinno obejmować ryzyka charakterystyczne dla danej branży, tak by móc skorzystać z nich wtedy, kiedy są najbardziej potrzebne. Przedstawiciele fullpolisa.pl wskazują i pokrótce opisują klauzule, które przydadzą się danemu przedsiębiorstwu oraz odradzają korzystanie z tych, które mogłyby jedynie windować niepotrzebnie poziom składki, ponieważ nie odpowiadają profilowi działalności firmy.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Tarnobrzegu dostępne poprzez fullpolisa.pl

  Multiagencja ubezpieczeniowa może zaprezentować klientom szeroki wachlarz możliwości, czego nie można powiedzieć o przedstawicielach pojedynczych firm. Osoby, które skorzystały z usług fullpolisa.pl, cenią sobie to że do wyboru miały więcej niż jedno ubezpieczenie. Mogły one dzięki temu dobrać pożądany przez siebie zakres ochrony i wysokość składki oraz skorzystać z dodatkowych klauzul, rozszerzających odpowiedzialność towarzystwa. Ich dotychczasowe doświadczenia z przedstawicielami konkretnych firm były zgoła odmienne.

  Fullpolisa.pl może zaoferować także specjalne polisy dla specjalistów danych zawodów, np.: OC radcy prawnego, OC wychowawcy czy OC członków władz spółki kapitałowej.

  ZADZWOŃ

  609 103 308