OC firmy / działalności gospodarczej Tarnów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Dobrze dobrana polisa firmowa to podstawa funkcjonowania na rynku, ze względu na szereg niekorzystnych okoliczności, z którymi spotykają się codziennie różne przedsiębiorstwa. Ubezpieczenie może zapewniać ochronę w zakresie odpowiedzialności kontraktowej i deliktowej oraz w wielu innych aspektach, istotnych w danej branży. Warto rozważyć zakup tego instrumentu finansowego, będącego gwarantem stabilności firmowego budżetu. Najlepsze OC firmy lub działalności gospodarczej w Tarnowie dostępne jest za pośrednictwem fullpolisa.pl. Specjaliści firmy posiadają doświadczenie na różnych polach, związanych z bezpieczeństwem przedsiębiorstw.

  Klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa w firmowym OC

  Każda polisa chroniąca odpowiedzialność cywilną może mieć wpisane dodatkowe klauzule, których rolą jest uzupełnianie jej zakresu. Wybiera się je w oparciu o analizę ryzyka ciążącego na przedsiębiorstwie, tak by ubezpieczenie możliwie jak najbardziej je pokrywało. OC firmy lub działalności gospodarczej w Tarnowie może zostać poszerzone między innymi o szkody:

  • powstałe na terenie innych krajów (np. w krajach UE lub w dalszych zakątkach świata);
  • wyrządzone własnym pracownikom;
  • wyrządzone w różnych instalacjach podziemnych;
  • spowodowane użyciem materiałów wybuchowych.

  Jak widać, zakres obowiązywania danej klauzuli może odnosić się do środków, których użycie spowodowało szkodę, do terytorium występowania szkód lub do tego, kto odniósł straty. Warto dokładnie przeanalizować zakres rozszerzeń i ich wpływ na ostateczną składkę, co pozwoli uzyskać optymalną ochronę w cenie mieszczącej się w oczekiwanych granicach.

  Jednym z aspektów polisy, który można wziąć pod uwagę jest franszyza redukcyjna. Obniża ona wartość przyznanego odszkodowania o udział własny, którego pokrycie ciąży na kliencie. W niektórych sytuacjach niesie to za sobą sporą obniżkę składki, ale warto samodzielnie przekalkulować opłacalność takiego rozwiązania, by uniknąć sytuacji w której sam udział własny będzie sporym obciążeniem dla firmy.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Tarnowie proponowane przez fullpolisa.pl

  Przedstawiciele multiagencji nie są uzależnieni od jednej oferty, tak jak to jest w przypadku agentów wyłącznych. Mogą więc skoncentrować się na konkretnych ryzykach, z którymi styka się na co dzień przedsiębiorstwo klienta. Dopasowanie kształtu polisy do profilu jego działalności to jeden z priorytetów fullpolisa.pl.

  ZADZWOŃ

  609 103 308