OC firmy / działalności gospodarczej Wieliszew

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda z firm, która prezentuje poważną postawę zarówno wobec swoich kontrahentów, jak i osób trzecich, stara się o skuteczne zabezpieczenie polisą OC firmy/działalności gospodarczej. W Wieliszewie, podobnie jak w wielu okolicznych miejscowościach, swoje usługi proponuje multiagencja fullpolisa.pl. Zadbanie o solidny pakiet ubezpieczeń bywa niekiedy tak samo ważne lub ważniejsze niż prowadzenie szkoleń kierowanych do pracowników, czy stała renowacja posiadanego sprzętu.

  Celem polisy OC jest skuteczna ochrona w razie spowodowania przez firmę szkód osobom trzecim i swoim kontrahentom. Roszczenie – w przypadku uznania za zasadne – jest zaspakajane z ubezpieczenia, a firma nie musi przerywać rozpoczętych inwestycji, co mogłoby się okazać konieczne w przypadku samodzielnej realizacji odszkodowań. Szczególnie dotkliwe są szkody związane z drogim sprzętem i akcesoriami, przez które niejedno przedsiębiorstwo wpadło w tarapaty.

  Wykupienie rozszerzeń do polisy niejednokrotnie sprawia, że podstawowa ochrona zostaje atrakcyjnie uzupełniona o ważne ryzyka, specyficzne dla danego rodzaju działalności. OC firmy lub działalności gospodarczej w Wieliszewie, będzie całkiem inne dla przedsiębiorstwa transportowego, niż np. dla zakładu fryzjerskiego. Dodatkowe klauzule w tym pierwszym przypadku obejmować będą m.in. przewożone towary (niejednokrotnie prezentujące znaczną wartość), szkody powstałe podczas załadunku lub rozładunku czy w trakcie zagranicznej podróży służbowej pracownika firmy. Jasna i rzetelna postawa fullpolisa.pl to także otwarta rozmowa na temat okoliczności, w których wyłączona zostaje odpowiedzialność ubezpieczyciela – dzięki temu uniknąć można przykrych niespodzianek! Takie klarowne wyjaśnienie z pozoru nieistotnych szczegółów jest często kluczowe dla zrozumienia sposobu działania danej polisy. Czasem okazuje się bowiem, że dana klauzula działa nieco inaczej, niż można by wywnioskować z jej nazwy.

  Poszukując dobrego OC firmy lub działalności gospodarczej w Wieliszewie, warto zgłosić się do multiagencji fullpolisa.pl. Stały dostęp do specjalistów, pracujących również wtedy gdy stacjonarne punkty w okolicy są już dawno zamknięte, elastyczne dopasowanie oferty do konkretnego Klienta czy zgromadzone przez lata doświadczenia, to tylko niektóre z argumentów przemawiających na korzyść fullpolisa.pl.

  ZADZWOŃ

  609 103 308