OC firmy / działalności gospodarczej Wielkopolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Większość przedsiębiorców stara się dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów oraz innych podmiotów, wykupując odpowiednie ubezpieczenie OC firmy lub działalności gospodarczej (w wielkopolskim dostępne w fullpolisa.pl). Taki instrument zapewnia wypłatę świadczeń tym, którzy zostali poszkodowani wskutek błędów podczas realizacji zleceń przez ubezpieczone przedsiębiorstwo.

  Warto regularnie dokonywać przeglądu swojego ubezpieczenia i – podążając za rozwijającym się rynkiem – aktualizować posiadane rozwiązania. Swoją pomoc w tym zakresie oferują przedstawiciele fullpolisa.pl, posiadający szeroką wiedzą na temat najnowszych propozycji towarzystw ubezpieczeniowych. Porównanie kilku ofert z reguły przynosi ciekawe efekty – okazuje się bowiem, że dostępne są polisy zapewniające szerszą ochronę lub działające w tym samym zakresie, ale mające tańsze składki, zwłaszcza jeżeli klient od kilku lat nie poszukiwał nowych ofert.

  Rozszerzenia umowy, oferowane do polis ubezpieczeniowych OC firmy

  W rozmowie na temat OC firmy lub działalności gospodarczej w wielkopolskim, warto wskazać terytorium, na którym firma świadczy usługi (nie tylko miejsce siedziby), ponieważ ma to wpływ na działanie ochrony ubezpieczeniowej. Żeby stworzyć jak najlepsze ubezpieczenie należy także uwzględnić rodzaj używanego sprzętu, zwłaszcza jeżeli pozostaje on w firmie na podstawie leasingu czy wypożyczenia oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytania, które może zadać przedstawiciel fullpolisa.pl. Ma to znaczenie przy wyborze klauzul dodatkowych, obejmujących m.in. szkody:

  • powstałe na terenie kraju innego niż Rzeczpospolita Polska;
  • w przedmiotach, które ubezpieczony otrzymał by wykonać usługę, np. naprawczą lub konserwacyjną;
  • powstałe wskutek emisji substancji do środowiska;
  • spowodowane przez dostarczoną energię lub powstałe wskutek niedostarczenia energii.

  Poświęcenie chwili uwagi na analizę klauzul i ich omówienie z pracownikiem multiagencji może przynieść znaczne korzyści w przyszłości – w momencie, kiedy trzeba będzie skorzystać z polisy.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w wielkopolskim dostarczane przez fullpolisa.pl

  Współpraca z wyspecjalizowaną multiagencją gwarantuje dostęp do rynkowych nowości i daje szerokie możliwości wyboru. Można w ten sposób swobodnie dopasować jedną z oferowanych polis dokładnie do profilu przedsiębiorstwa, posiadając dzięki temu wysoką sumę gwarancyjną i unikając płacenia za niepotrzebne w danej branży dodatki.

  ZADZWOŃ

  609 103 308