Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Katowice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Branża budowlana to szczególna działka biznesu, gwarantująca działającym w jej obrębie podmiotom dużą satysfakcję i wymierne zyski. Podejmując się realizacji zleceń tworzy się „coś z niczego”, a rezultaty swojej pracy niejednokrotnie można obserwować przez długie lata. Niebagatelne są także koszta materiałów czy wartość sprzętu, który trzeba w tym celu zakupić, dlatego polecamy naszym klientom ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. W ofercie posiadamy także inne, przydatne instrumenty finansowe, jak np. specjalne ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Katowicach realizowanych jest wiele inwestycji, a trendy w budownictwie stale się zmieniają. W ślad za nimi idą proponowane polisy.

  Stały rozwój oferty towarzystw sprawia, że nie jest dziś problemem znalezienie optymalnie dopasowanego ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne czy ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych. O pełnym bezpieczeństwie nie decyduje bowiem sam fakt posiadania polisy, ale właśnie jej dopasowanie do charakterystyki podejmowanych zleceń i prowadzonej działalności.

  Ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych, proponowane przez fullpolisa.pl, będzie posiadało odpowiednie klauzule dodatkowe i postanowienia specjalne, które oddadzą ryzyka towarzyszące firmie na co dzień. Szczegóły umowy są bowiem ustalane wspólnie z klientem, tak by od początku wiedział on, w jakich sytuacjach polisa zadziała, a jakich zdarzeń nie obejmie.

  Chcąc znaleźć dobre ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Katowic warto zwrócić się do naszej multiagencji. Przedstawiciele posiadają aktywny dostęp do ofert wiodących towarzystw oraz mogą na życzenie klienta informować go o pojawiających się nowościach – tak, by zawsze posiadał on najbardziej aktualne rozwiązania.

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Katowicach, zawarte przez fullpolisa.pl, to gwarancja sprawnego załatwienia przez przedstawiciela multiagencji wszystkich tych formalności, przy których nie jest wymagana bezpośrednia obecność klienta.

  Dlaczego warto wyposażyć się w ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

  Posiadamy w ofercie również ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Ich wybór, podobnie jak wymienionych wcześniej polis, powinien opierać się o dokładną analizę warunków – ze specjalistą multiagencji cały ten proces będzie szybki i sprawny!

  ZADZWOŃ

  609 103 308