Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Nowy Targ

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę





  Osoba do kontaktu



  W ofercie multiagencji fullpolisa.pl znajduje się m.in. audyt ubezpieczenia firmy montażowo-budowlanej – można dzięki niemu sprawdzić, czy posiadane rozwiązania zapewniają wystarczającą ochronę lub czy możliwe jest obniżenie kosztów polis ubezpieczeniowych.

  Multiagencja posiada dostęp do wielu ofert na ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych, przygotowanych przez czołowe towarzystwa. Porównanie ich parametrów pomaga podjąć najlepszą możliwą decyzję. Znając bowiem różnice pomiędzy wysokościami sum i składek, zakresem klauzul dodatkowych, wartościami franszyz redukcyjnych czy wyłączeniami odpowiedzialności w poszczególnych towarzystwach, znacznie łatwiej wybrać optymalne ubezpieczenie dla siebie.

  Jedną z istotnych pozycji w strategii bezpieczeństwa firmy powinno być ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Zapewnia ono zarówno stabilność w budżecie (sprzęt można naprawić ze środków z polisy), jak i zachowanie tempa wykonywanych zleceń w razie pojawienia się niesprzyjających okoliczności. Jest to część większej całości, jaką tworzy ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Gromadzi się bowiem ów majątek przez lata, a poprzez wykupienie dobrej ochrony można sobie zagwarantować, że nie straci się go np. wskutek nagłego pożaru.

  Inwestorzy i wykonawcy coraz częściej decydują się na wykupienie ubezpieczenia inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych. Zapewnia ono nie tylko bezpieczeństwo finansowe w razie pojawienia się szkód, ale także komfort psychiczny dla obu stron transakcji. O zainteresowaniu tego typu instrumentami świadczy wzrastająca liczba zapytań, składanych do multiagencji.

  Szkolenie pracowników czy zakup sprzętu sprzyjającego zachowaniu bezpieczeństwa, to nie jedyne procedury, jakie można wdrożyć, by zminimalizować ryzyko w prowadzonej działalności. Warto zadbać także o zawarcie odpowiednich pozycji w ubezpieczeniu OC firmy remontowo-budowlanej. W Nowym Targu co jakiś czas słyszy się o incydentach bądź wypadkach na budowach, w których ucierpiało np. mienie inwestora lub zdrowie osób trzecich, które przez przypadek znalazły się w nieodpowiednim miejscu. Dobra polisa zapewni pokrycie wszystkich wyrządzonych szkód przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

  Warto zwrócić uwagę także na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Pomaga ono zaspokoić roszczenia od osób trzecich, które zostałyby przez owe pojazdy poszkodowane oraz gwarantuje ochronę w razie gdyby działanie sił przyrody czy kradzież uszczupliły firmową flotę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308