Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Szczytno

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Do proponowanych przez fullpolisa.pl usług zalicza się m.in. prezentacja szeregu ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej oraz przegląd posiadanych dotychczas przez klienta rozwiązań, by sprawdzić ich potencjalną użyteczność w trudnych sytuacjach.

  Multiagencja współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju, dlatego paleta możliwości, jaką dysponują jej klienci, jest naprawdę duża. Porównanie parametrów dostępnych polis w zakresie ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych warto rozpocząć od sprawdzenia: sum gwarancyjnych, wyłączeń odpowiedzialności, klauzul dodatkowych, rozszerzających ochronę o ważne – z punktu widzenia klienta – ryzyka oraz franszyzy redukcyjnej i integralnej. Dopiero po takiej analizie (z przedstawicielem fullpolisa.pl to szybki proces) ma się wystarczające podstawy do podjęcia świadomej decyzji.

  Częstym tematem rozmów klientów z pracownikami fullpolisa.pl jest ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Zagadnienie to budzi spore zainteresowanie wśród podmiotów z branży, ponieważ sprzęt budowlany jest bardzo kosztowny, a przy tym niezbędny do wykonywania codziennych prac. W ofercie multiagencji znajduje się także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz inne, podobne instrumenty.

  Formuła all-risk, według której zawieranych jest wiele umów dostępnych w fullpolisa.pl, polega na udzielaniu przez ubezpieczyciela ochrony na każdą szkodę, niezależnie od przyczyn jej powstania. Jedynym ograniczeniem są w tym wypadku wyłączenia odpowiedzialności, opisane przez towarzystwo. Można w ten sposób zawrzeć m.in. ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych oraz ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne.

  Warto zwrócić uwagę również na korzyści z zapewnienia sobie ochrony finansowej na wypadek wyrządzenia szkód innym podmiotom – np. zachowanie wysokiej stabilności budżetu. Takie funkcje spełnia ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Szczytnie coraz częściej inwestorzy oczekują od wykonawców i podwykonawców przedstawienia takiej umowy, która zabezpiecza także ich interesy.

  Multiagencja może również zaproponować porównanie ofert na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Warto regularnie dokonywać ich przeglądu – poświęcenie odrobiny czasu może przynieść znaczną oszczędność w firmowym budżecie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308