Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Tychy

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W fullpolisa.pl otrzymać można szereg atrakcyjnych ofert na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej czy ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Multiagencja specjalizuje się w tego typu umowach, uwzględniając indywidualną sytuację i charakter prac każdego z klientów. W proponowanych polisach bierze się pod uwagę m.in. wartość prac trwałych i tymczasowych, materiałów, narzędzi, sprzętów i zaplecza budowy, a także ewentualną sumę, jaką ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych będzie przewidywać na uprzątnięcie pozostałości po szkodzie.

  Taka polisa, oprócz ubezpieczenia prac montażowo-budowlanych, może obejmować także ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Tychach oraz w okolicznych miejscowościach coraz częściej można usłyszeć o spektakularnych procesach sądowych między inwestorami i wykonawcami, wynikające m.in. z aktywnej działalności kancelarii odszkodowawczych. Ten problem nie będzie jednak absorbował tych, którzy zadbają o dobre ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. Tychy i okolice to obszar, na którym multiagencja regularnie prowadzi rozmowy z zainteresowanymi klientami.

  Kiedy ubezpieczenie majątku firmy budowlanej może przynieść korzyści?

  Ważnymi składnikami firmowego „planu bezpieczeństwa” powinny być: ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń oraz ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Pozwolą one sprawnie wykonać niezbędne naprawy (w razie gdyby zaistniałe okoliczności tego wymagały) lub zakupić nowy egzemplarz samochodu bądź maszyny. Każdy przedsiębiorca wie, z jakimi kosztami by się to wiązało, gdyby musiał w takich sytuacjach radzić sobie samodzielnie.

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Tychach we współpracy z fullpolisa.pl

  Dzięki szerokiemu dostępowi do rynkowych „bestsellerów”, przedstawiciele multiagencji mogą bez problemu dobrać odpowiednią umowę dla danego klienta. Biorą oni pod uwagę najważniejsze czynniki, różnicujące od siebie poszczególne oferty, a także oczekiwania klienta względem zakresu ubezpieczenia i ostatecznej wysokości składki. W fullpolisa.pl można również co roku sprawdzać aktualne oferty, zamiast jedynie automatycznie przedłużać polisę – z pewnością niejednokrotnie uda się dzięki temu zaoszczędzić pewne kwoty lub zachować tę samą cenę przy wzbogaceniu zakresu udzielanej ochrony.

  ZADZWOŃ

  609 103 308