Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Zgorzelec

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Multiagencja fullpolisa.pl prezentuje klientom najlepsze na rynku oferty na ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. Szeroka gama możliwości sprawia, że każde z przedsiębiorstw może odnaleźć właściwe dla siebie rozwiązanie – od drobnych prac, aż po największe realizacje. Dostosowujemy zakres ubezpieczenia i wysokość sum gwarancyjnych także do wartości firmowego sprzętu poprzez ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Składają się na nie m.in. specjalne ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  Korzystając z usług fullpolisa.pl można dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat zakresu proponowanej umowy, wyłączeń odpowiedzialności (w przypadku ubezpieczenia prac remontowych i budowlanych często będzie to „rażące zaniedbanie ubezpieczonego”) czy franszyzy integralnej bądź redukcyjnej. Te punkty są często pomijane przez działających na rynku pośredników, co może w konsekwencji prowadzić do komplikacji finansowych i późniejszego niezadowolenia klienta. W fullpolisa.pl stawiamy na długoletnią współpracę, dlatego przed zawarciem umowy wyczerpująco omawiamy zagadnienia, które interesują naszych rozmówców.

  Ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne oraz ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych może obejmować zarówno szkody spowodowane przez działanie sił natury, jak np. huragany, burze czy gradobicie, ale także wyrządzone nieumyślnie innym podmiotom. Wtedy jest to ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Zgorzelcu rośnie zainteresowanie taką ochroną, dlatego regularnie pojawiają się w tym temacie zapytania ze strony klientów. Chęć zapewnienia sobie stabilności finansowej oraz odpowiedzialne podejście do biznesu to najczęstsze powody, dla których poszczególne przedsiębiorstwa zakupują ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Zgorzelcu niejednokrotnie zdarzały się w przeszłości różne incydenty na budowach, które dziś stanowią solidną przestrogę dla podmiotów z branży.

  Poszukując solidnego pakietu ubezpieczeń dla swojego przedsiębiorstwa, warto zgłosić się do fullpolisa.pl. Przedstawiciele mogą dobrać odpowiednie rozwiązania, będące odpowiedzią na indywidualne potrzeby w zakresie ubezpieczenia OC firmy remontowo-budowlanej ze Zgorzelca. Dodatkowym atutem będzie też coroczna możliwość zaktualizowania posiadanych polis, w razie gdyby pojawiły się nowe, lepsze oferty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308