Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego i dostawczego

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego

  OC samochodu ciężarowego to ważna pozycja w wydatkach zarówno firm posiadających okazałe floty, jak i pojedynczych osób, prowadzących działalność gospodarczą pod swoim nazwiskiem. Gdzie poszukiwać informacji na temat najkorzystniejszej oferty? Ze względu na duże różnice w wysokościach składek w poszczególnych towarzystwach, warto zlecić to zadanie multiagentowi. Odnajdzie on najtańsze ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego, wyszukując pośród co najmniej kilkunastu konkurencyjnych ofert.

  Ubezpieczenie ciężarówki – co jeszcze powinno obejmować?

  Może ono zawierać w sobie również auto-casco, co uwzględnimy podczas przygotowywania kalkulacji, oraz assistance. Dostępne oferty pozwalają m.in. na pokrycie kosztów drobnych napraw na miejscu zdarzenia lub odholowania zepsutego samochodu do warsztatu, a także transportu załogi do siedziby firmy bądź zapewnienia jej noclegu w hotelu.

  Co z towarem?

  Warto zwrócić uwagę również na ubezpieczenie transportowe. Pozwala ono pokryć koszty wiążące się ze zniszczeniem bądź kradzieżą przewożonego towaru, jego przechowaniem bądź załadunkiem, niezbędnymi w razie awarii samochodu. Jak widać, ubezpieczenia samochodów ciężarowych są rozbudowane, a zadaniem multiagencji jest ich dostosowanie do potrzeb konkretnej firmy. Pozostaje jedynie wybór najlepszej oferty.

  ZADZWOŃ

  609 103 308