Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Gdańsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert na ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Gdańsku swoją działalność prowadzi multiagencja fullpolisa.pl, proponując lokalnym klientom porównanie dostępnych umów pod względem zakresu udzielanej w ich ramach ochrony oraz cen za poszczególne ryzyka.

  W przypadku obowiązkowej odpowiedzialności cywilnej analiza ofert jest prosta – najczęściej wyszukuje się polisy o najniższej cenie, ze względu na jednolity zakres w każdej z firm, regulowany przez zewnętrzną ustawę. Tego typu ubezpieczenie chroni zawsze „wszystkich naokoło”, nie zapewniając wypłaty jakichkolwiek pieniędzy np. w razie zderzenia ze zwierzęciem, uszkodzenia swojego samochodu czy jego kradzieży.

  Takie ryzyka może pokryć jedynie całościowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Gdańsku wiele firm posługuje się tego typu pojazdami, wykorzystując je w codziennej działalności. Jest to wystarczający powód, by objąć je stosowną ochroną i zapewnić sobie gwarancję otrzymania odszkodowania, w trosce m.in. o możliwość sprawnego dokończenia podjętych zleceń i zapewnienie sobie stabilności finansowej.

  W rozmowie z Państwem nasz przedstawiciel wskaże wszelkie ważne parametry dostępnych ofert, mające wpływ na charakter udzielanej ochrony – tak, by umożliwić możliwie najbardziej świadomy wybór optymalnego wariantu polisy. Do tych właściwości zaliczają się:

  • okoliczności, które powodują odmowę wypłaty;
  • możliwa wysokość franszyzy redukcyjnej oraz integralnej;
  • ewentualne zniesienie udziału własnego/franszyzy;
  • uwzględnianie w wycenie części amortyzacji lub jej brak;
  • opcje assistance, mogące wzbogacić zakres ubezpieczenia;
  • obszar geograficzny, na którym polisa obowiązuje.

  Dopiero po uwzględnieniu powyższych czynników, a nie tylko ceny, porównanie ofert ma głębszy sens. Można wówczas dostrzec proporcje między jakością i ceną u poszczególnych ubezpieczycieli oraz wybrać najlepsze rozwiązanie.

  Najbardziej konkurencyjne ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Gdańsku

  Przedstawiciele fullpolisa.pl prezentują klientom po kilka wariantów odpowiadających potrzebom ich przedsiębiorstw, pozostawiając im wybór i przybliżając tajniki każdej z ofert. Współpraca z naszą multiagencją to także gwarancja sprawnego, bezproblemowego załatwienia wszystkich formalności i przypomnienia o ważnych terminach, jak np. odnowienie polisy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308