Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Olsztyn

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Jednym z filarów bezpieczeństwa dla wielu firm jest odpowiednio dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Olsztynie prężnie działa multiagencja fullpolisa.pl, pomagająca klientom sprawnie poruszać się w gąszczu ofert i ich skomplikowanych zapisów. To bardzo ważne, by starannie wybrać umowę spośród wielu dostępnych – sprawna naprawa samochodu czy wypłata odpowiedniej kwoty odszkodowania mogą mieć duży wpływ na dalszą działalność firmy i płynność w wykonywaniu zleconych zadań.

  Konstrukcja obowiązkowego OC jest identyczna w każdej firmie, bowiem jest ono regulowane przez konkretną ustawę. W kwestii auto-casco funkcjonuje natomiast znacznie większa dowolność w kształtowaniu warunków umów. Każde z towarzystw może bowiem odrębnie definiować zakres tego dobrowolnego ubezpieczenia, na co zwracają uwagę przedstawiciele fullpolisa.pl. Warto zapytać ich np. o:

  • sytuacje, w których nie należy się odszkodowanie;
  • zasady działania franszyzy redukcyjnej i integralnej;
  • opcję likwidacji udziału własnego i franszyz w danej umowie;
  • stosowane cenniki części i ewentualną ich amortyzację;
  • dodatki typu ‘assistance’, wzbogacające zakres ubezpieczenia;
  • wykaz krajów, w których polisa jest ograniczona lub nie działa.

  Dopiero po przeanalizowaniu (choćby pobieżnym) dostępnych ofert można podjąć świadomą decyzję i wybrać najlepsze dla siebie ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Olsztynie. Zapewni ono ochronę m.in. w przypadku szkodliwego działania sił przyrody i kataklizmów, jak powódź, gradobicie, pożar czy burza. Może chronić także w razie przypadkowej kolizji z udziałem zwierząt – uszkodzenia po zderzeniu np. z dzikiem niejednokrotnie sięgają kilku bądź kilkunastu tysięcy złotych.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Olsztynie, proponowane przez fullpolisa.pl

  Współpracując z multiagencją można zyskać pewność posiadania zawsze najlepszej oferty na rynku. Coroczny przegląd nowych propozycji to gwarancja, że niczego się „nie przeoczy”. Dodatkowo, przedstawiciele fullpolisa.pl mogą na życzenie klienta przypomnieć o ważnych terminach, formalnościach itp., co wielu klientów–przedsiębiorców bardzo sobie chwali, ze względu na swój (i tak już wystarczająco napięty) grafik.

  Zapraszamy do pozostawienia zgłoszenia także w momencie, kiedy do końca polisy pozostały jeszcze długie miesiące. Można przez ten czas zapomnieć o sprawie, a pracownik multiagencji po otrzymaniu informacji o terminie wygasania dotychczasowego ubezpieczenia odnotuje go i odezwie się wówczas, by kontynuować rozpoczęte rozmowy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308