Ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego Warszawa

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę


  Osoba do kontaktu

  Istotną pozycją w planowaniu firmowego budżetu często jest ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego. W Warszawie szerokie możliwości w tym zakresie daje współpraca z multiagencją ubezpieczeniową fullpolisa.pl. Aktywne umowy z najlepszymi towarzystwami na rynku pozwalają dobrać odpowiedni zakres ochrony dla każdego klienta.

  Zabezpieczenie się polisą obejmującą odpowiedzialność cywilną, choć przez wielu traktowane jest jedynie jako przykry obowiązek, niesie ze sobą szereg korzyści. Dzięki ubezpieczeniu OC nie trzeba samodzielnie naprawiać samochodu drugiego kierowcy, któremu niechcący wyrządziło się szkodę czy wypłacać odszkodowań osobom, które ucierpiały na zdrowiu podczas wypadku. Warto pamiętać, że tego typu wypłaty niejednokrotnie sięgają dziesiątek czy setek tysięcy złotych. Konieczność samodzielnego zorganizowania takiej sumy mogłaby spowodować problemy finansowe lub nawet bankructwo niejednej firmy.

  Całościowe ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego (w Warszawie oferowane przez fullpolisa.pl) może także uratować właściciela np. przed koniecznością przeprowadzenia kosztownego remontu karoserii po gradobiciu czy zderzeniu z dzikim zwierzęciem, czego nie zapewnia podstawowa polisa OC. Przedstawiciele fullpolisa.pl mogą zaproponować szereg ryzyk dodatkowych, o które warto poszerzyć umowę.

  Najlepiej dopasowane ubezpieczenie OC i AC samochodu ciężarowego w Warszawie

  Podczas rozmowy uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje, dotyczące poniższych aspektów umowy:

  • wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela;
  • zasady działania franszyzy redukcyjnej i integralnej;
  • opcja „wykupu” wspomnianych franszyz (ich likwidacja);
  • stosowane cenniki części i ewentualna amortyzacja;
  • usługi assistance, dostępne w pakiecie.

  Po przeanalizowaniu dostępnych ofert m.in. pod kątem powyższych opcji, znacznie łatwiej jest wybrać najlepszą polisę dla siebie.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl za priorytet stawiają sobie zadowolenie klienta ze współpracy z multiagencją. Dlatego może on każdego roku otrzymywać kolejne porównanie ofert, by w razie pojawienia się lepszej propozycji zmienić towarzystwo i poszerzyć zakres lub obniżyć cenę ubezpieczenia. Sprawna obsługa zapewniana jest również m.in. dzięki temu, że pracownicy fullpolisa.pl zawsze pamiętają o ważnych terminach, formalnościach itp.

  ZADZWOŃ

  609 103 308