Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ubezpieczenie OC samochodu stanowi obowiązek każdego posiadacza pojazdu, chroniąc pozostałych uczestników ruchu. Kształt umowy reguluje odpowiednia ustawa, przez co najważniejszym kryterium wyboru polisy staje się jej cena (pozostałe warunki są identyczne we wszystkich firmach). Wysyłając zapytanie w sprawie OC na fullpolisa.pl zyskuje się gwarancję otrzymania tylko najkorzystniejszych ofert.

  Co daje OC?

  Ubezpieczenie OC samochodu pokrywa wszystkie szkody na osobach lub mieniu, wyrządzone wskutek jazdy samochodem. Dzięki temu unika się opłacania z własnej kieszeni kosztów drogich zabiegów medycznych i rehabilitacji lub prac remontowych, wykonywanych na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach ze swoim udziałem. Limity są wyjątkowo wysokie, ponieważ wynoszą one do 5 mln euro za szkody na osobie oraz do 1 mln euro za szkody w mieniu.

  Co oprócz OC?

  Warto zwrócić uwagę na inne składniki, które może posiadać ubezpieczenie samochodu osobowego. Należą do nich m.in. auto-casco i NNW dla kierowcy oraz pasażerów. Chronią one sam pojazd przed szkodami spowodowanymi przez kierowcę, co jest szczególnie rekomendowane dla właścicieli nowych samochodów o znacznej wartości. Ubezpieczenie samochodu osobowego z dodatkowym NNW pomaga zrekompensować koszty zabiegów medycznych, koniecznych żeby wyleczyć się po przebytym wypadku.

  ZADZWOŃ

  609 103 308