Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Zielona Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ciężko obecnie wyobrazić sobie funkcjonowanie na dłuższą metę bez dostępu do samochodu. Jazda do pracy, szkoły i do domu, sobotnie zakupy czy wizyta u znajomych – większość osób wykorzystuje w tym celu prywatny pojazd. Nie zawsze jednak pamiętamy, że każde zatrzaśnięcie drzwi przed startem wiąże się z podwójnym ryzykiem. Po pierwsze, podczas jazdy możliwe jest spowodowanie szkody u osoby trzeciej. Po drugie, każdy co jakiś czas miewa chwilę nieuwagi, która może skutkować obrysowaniem swojego pojazdu, nie mówiąc już o poważniejszych uszkodzeniach.

  Pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Zielonej Górze pozwala skutecznie ochronić się przed wszystkimi takimi ewentualnościami. W razie wyrządzenia szkody innemu uczestnikowi ruchu drogowego, ubezpieczyciel wypłaci mu odszkodowanie bez obciążania posiadacza polisy (np. na leczenie, rehabilitację czy naprawienie samochodu). Przy wykupionym auto-casco ochroną objęty jest także własny samochód, a więc nie trzeba samodzielnie organizować środków na jego remont. Zakres ubezpieczenia zapewnia również wypłatę np. w razie pożaru, powodzi czy uderzenia pioruna w samochód.

  Cena za ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Zielonej Górze uzależniona jest od różnych czynników, jednak najważniejszym z nich zdecydowanie jest historia szkodowości danego kierowcy. Oprócz tego, bierze się pod uwagę jego staż jazdy, wiek, stan cywilny czy zawód, a także model pojazdu i pojemność silnika. Przedstawiciel fullpolisa.pl prezentuje klientom także inne szczegóły ubezpieczenia, np. wyłączenia odpowiedzialności w danym towarzystwie, franszyzę integralną, udział własny oraz ewentualną obecność wskaźników amortyzacji, używanych przy wycenie szkód.

  Zapoznanie się z kilkoma ofertami sprawia, że kupowane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Zielonej Górze może zostać wybrane w sposób staranny i przemyślany – nie ma bowiem nic gorszego, niż decyzja o „pierwszej-lepszej” ofercie, bez porównania jej z propozycjami konkurencji. Przedstawiciele fullpolisa.pl zawsze pozostawiają wybór po stronie klienta, starając się jedynie udzielić mu jak najwięcej przydatnych do podjęcia decyzji informacji.

  O zakupie polisy z auto-casco powinien pomyśleć każdy, kto przed sprawieniem sobie wymarzonego samochodu odkładał pieniądze, ograniczał wydatki czy zaciągał pożyczkę na ten cel. Brak solidnego ubezpieczenia sprawia bowiem, że przez chwilę nieuwagi wszystkie wcześniejsze wysiłki mogą pójść na marne – pieniądze nie zostaną przez nikogo zwrócone, mimo że samochód po szkodzie może znajdować się w opłakanym stanie i wymagać dużych nakładów pieniężnych na naprawę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308