Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Białystok

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Zarobkowe przewożenie towarów to działalność, która wiąże się z ponoszeniem odpowiedzialności zarówno za wykonanie zlecenia na czas, jak i dostarczenie powierzonych przez klienta dóbr w nienagannym stanie. Codziennie można jednak usłyszeć o kolizjach lub wypadkach, w których uczestniczą samochody ciężarowe. Najlepszym zabezpieczeniem jest w takich sytuacjach odpowiednia polisa ubezpieczenia OC i OCP przewoźnika. W Białymstoku takie ubezpieczenia oferuje multiagencja fullpolisa.pl, umożliwiająca szeroki przegląd rynku i dobranie indywidualnych warunków do konkretnych potrzeb klienta.

  Ubezpieczenie OC/OCP – dlaczego warto je mieć?

  Wysoka wartość przewożonego towaru stwarza znaczną odpowiedzialność po stronie firmy przewozowej. W razie uszkodzenia czy kradzieży drogocennego ładunku, musi ona pokryć odszkodowanie z własnej kieszeni lub może przenieść jego ciężar na ubezpieczyciela. W tym drugim przypadku, jedynym obciążeniem będzie składka ubezpieczeniowa a wypłata świadczenia z polisy, pozwoli zachować stabilność finansową przedsiębiorstwa. By odnaleźć najlepsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Białymstoku, należy skontaktować się z multiagencją fullpolisa.pl. Dostęp do najlepszych towarzystw oraz wiedza i doświadczenie przedstawicieli firmy, pozwalają na zaproponowanie klientowi optymalnej polisy.

  Co jeszcze należy wiedzieć?

  Przed podjęciem decyzji, warto zobaczyć też, jakie obowiązki ciążą na ubezpieczonym, by polisa działała. Mogą one być związane np. z sugerowaną treścią listu przewozowego, zgłaszaniem podwykonawców ubezpieczycielowi lub ograniczonym czasem na zgłoszenie zaistniałej szkody.

  OC i OCP przewoźnika w Białymstoku we współpracy z fullpolisa.pl

  Nawiązywanie kontaktów z poszczególnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi może poskutkować zgromadzeniem dużej ilości materiałów reklamowych i gotowych ofert. Jak jednak odnaleźć wystarczającą ilość czasu na odbycie wielu spotkań i samodzielną analizę proponowanych umów, uwzględniając szereg trudnych, skomplikowanych sformułowań? Współpraca z multiagencją fullpolisa.pl gwarantuje otrzymanie wielu zróżnicowanych ofert w jednym miejscu oraz fachową poradę ze strony przedstawiciela firmy. Uwzględni on w zestawieniu zakres ochrony, wysokości składek, dodatkowe rozszerzenia polisy oraz wyłączenia odpowiedzialności, zwalniające ubezpieczyciela z obowiązku wypłaty świadczenia.

  ZADZWOŃ

  609 103 308