Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Bielsko-Biała

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Stały rozwój branży transportowej daje o sobie znać nie tylko poprzez pojawianie się nowych modeli samochodów i sprzętu, urządzeń do nawigacji itp., ale także przez coraz lepsze oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Bielsku-Białej swoje usługi proponuje fullpolisa.pl. Multiagencja dostarcza polisy obejmujące szkody w towarze, opóźnienia dostaw i inne ryzyka. Specjaliści dostosowują ochronę konkretnie do potrzeb danego klienta.

  W proponowanych rozwiązaniach uwzględnia się m.in. zakres terytorialny zleceń, rodzaj ładunków czy wielkość floty. Każdy z tych czynników ma wpływ na udzielaną ochronę i – co za tym idzie – wysokość składki.

  Przygotowując polisę OCP, bierzemy pod uwagę zarówno podstawowe zdarzenia, jak i te bardziej wyszukane. Ochroną można objąć np. szkody spowodowane przez kierowcę w stanie po użyciu alkoholu lub związane ze złamaniem przepisów drogowych. Jeżeli do obowiązków przewoźnika należy również załadowanie i rozładowanie towaru, to związane z tym negatywne zdarzenia można włączyć do polisy.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Bielsku-Białej
  może obejmować także ruch kabotażowy na terenie Niemiec lub na terenie pozostałych krajów UE (bez Niemiec). Wszelkie szczegóły odnośnie kształtu umowy można omówić z przedstawicielem fullpolisa.pl – warto poświęcić nieco czasu i uwagi, by dobrać optymalny jej zakres.

  Jakie skutki wywołuje franszyza redukcyjna i integralna w umowie ubezpieczenia?

  Franszyza redukcyjna określa kwotę lub procent odszkodowania, który pokryć musi klient. Franszyza integralna jest natomiast dolną granicą, od której rozpoczyna się odpowiedzialność towarzystwa. Ich włączenie może obniżyć wysokość składki, jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji warto oszacować możliwości bieżącego budżetu firmy (w lepszych i gorszych momentach), tak by przy ewentualnej szkodzie nie musieć ponosić zbyt dużego wydatku.

  Jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Bielsku-Białej?

  Współpracując z fullpolisa.pl, uzyskuje się dostęp do wszystkich wartościowych polis dla przewoźników. Szeroka paleta możliwości wzbogacona jest wiedzą i doświadczeniem przedstawicieli – setki odbytych rozmów z klientami sprawiają, że umiejętnie dopasowują oni posiadane rozwiązania do prowadzonej przez daną firmę działalności.

  Regularny kontakt z multiagencją to także okazja, by stale być na bieżąco z nowinkami – przedstawiciele mogą skontaktować się z klientem, jeżeli na rynku pojawi się nowa, atrakcyjna dla niego oferta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308