Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Bytom

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Wszechstronne podejście do działalności transportowej wymaga od przedsiębiorstw nie tylko rzetelnej kalkulacji kosztów, proponowania atrakcyjnych stawek, rozwijania floty i zatrudniania dobrych kierowców. Ważną kwestią jest także ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Bytomiu oferty z tej dziedziny może zaproponować multiagencja fullpolisa.pl. Specjaliści kształtują zakres ochrony w umowie tak, by był on zgodny z potrzebami klientów i ich kontrahentów, oczekujących sprawnej realizacji zleceń lub wypłaty odszkodowania w razie pojawienia się komplikacji.

  Przygotowując polisę, przedstawiciele zwracają uwagę m.in. na zakres terytorialny prowadzonej działalności, proporcje między wyjazdami zagranicznymi i krajowymi, rodzaj przewożonych towarów i ewentualny udział podwykonawców w podejmowanych zleceniach.

  Jak firmy ubezpieczeniowe kalkulują składkę za polisę OCP?

  Na cenę ochrony w ramach OCP wpływ mają wszystkie wymienione powyżej czynniki. Towarzystwa obliczają składkę w taki sposób, by była ona możliwie konkurencyjna dla klientów oraz by, po jej zebraniu, można było pokryć wszystkie zaistniałe szkody. Oprócz tego, jej wysokość uzależniona jest również od włączenia franszyzy integralnej bądź redukcyjnej. Pierwsza z nich określa kwotę, do której towarzystwo nie wypłaca żadnych pieniędzy – dzięki temu z relatywnie niewielkimi odszkodowaniami klient może poradzić sobie sam. Dotyczy to głównie sytuacji, w których koszt likwidacji byłby większy niż sama szkoda. Druga z franszyz – redukcyjna określa procent lub kwotę, z której zapłaty zwolniony jest ubezpieczyciel. Obie franszyzy wymyślono po to, by obniżyć ostateczną wysokość składki.

  Gdzie można znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Bytomiu?

  O tym, jaką jakość przedstawia ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Bytomia, nie świadczy jedynie jego cena. Większe znaczenie ma zakres ochrony, który przedstawiciele fullpolisa.pl starają się dopasować w optymalny sposób do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Pozwala to zarówno korzystać z ubezpieczenia zawsze wtedy, gdy jest to konieczne, jak i zaoszczędzić, rezygnując z opłacania dodatków, które dla danej firmy nie są w żaden sposób przydatne.

  Zachęcamy Państwa również do pozostawienia swojego adresu e-mail lub numeru telefonu i podania terminu wygasania aktualnej polisy. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem przed jej końcem, by zaprezentować porównanie atrakcyjnych dla Państwa ofert.

  ZADZWOŃ

  609 103 308