Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Chełm

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  W działalności transportowej niebagatelne znaczenie ma ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Chełmie wyczerpujących informacji może w tym zakresie udzielić fullpolisa.pl, prezentując najlepsze rozwiązania na rynku. Zapewniają one ochronę finansową przewoźnikowi, w razie gdyby towar nie dotarł na czas do celu lub gdyby został po drodze zniszczony bądź skradziony. Przedstawiciele multiagencji starannie dobierają zakres ubezpieczenia, indywidualnie dla każdego klienta.

  Szczegółowe dane dotyczące ubezpieczeń OCP

  Każde ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Chełmie, oferowane przez fullpolisa.pl posiada różny zakres, ze względu na charakterystykę danego przedsiębiorcy. Uwzględniamy w proponowanych rozwiązaniach listę krajów, do których jeździ dana firma i dokładny zakres ochrony. Może ona dotyczyć m.in. zawartości ładunku o podwyższonym ryzyku, np. sprzęt elektroniczny, kawa, papierosy, alkohol czy środki farmaceutyczne.

  Specjaliści naszej multiagencji informują szczegółowo klientów na temat zakresu podstawowych i dodatkowych ryzyk, uwzględnianych przez dane towarzystwo. Każdy ubezpieczyciel definiuje bowiem samodzielnie ogólne warunki umowy, w oparciu o które udzielana jest ochrona. Warto zwrócić uwagę m.in. na odpowiedzialność firmy w razie szkód z udziałem kierowcy po spożyciu alkoholu czy spowodowanych przez wynajętych podwykonawców. Pracownicy fullpolisa.pl udzielają informacji także na temat obowiązku postoju tylko na parkingach strzeżonych – warto być świadomym, jak działa posiadana polisa, tak by nie stracić szansy na odszkodowanie ze względu na parkowanie w złym miejscu.

  Na wysokość składki w polisach OCP wpływa franszyza redukcyjna – jest to kwota, o którą zmniejszane są wypłacane odszkodowania. Jej wprowadzenie ma na celu ograniczenie pokrywania przez ubezpieczyciela roszczeń, z którymi klient bez problemu poradziłby sobie samodzielnie oraz uruchamianie ochrony ubezpieczeniowej w sytuacjach wymagających większych nakładów finansowych.

  Kto najtrafniej wskaże odpowiednie ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Chełmie?

  Doświadczenie i wiedza, zgromadzone przez przedstawicieli fullpolisa.pl, pozwalają im precyzyjnie dobierać ubezpieczenia do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Koncentrują się oni na tym, by zakres ochrony w polisie odpowiadał realnym ryzykom, z którymi spotyka się klient oraz by nie znajdowały się w niej zbędne dodatki, które danej firmie nie są do niczego potrzebne.

  ZADZWOŃ

  609 103 308