Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Dolnośląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Przewóz wartościowych towarów zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą, wiąże się z szeregiem ryzyk. Wiele z nich może jednak być objętych ochroną, jaką daje ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Dolnośląskim szeroki przegląd rynku zapewnia fullpolisa.pl – multiagencja współpracująca z liderami krajowego rynku. Warto zamówić porównanie ofert, gdyż poszczególne ubezpieczenia mogą znacznie się od siebie różnić pod względem zakresu działania czy wysokości składek.

  Podstawowe informacje na temat ubezpieczeń dla przewoźników

  Odpowiedzialność finansowa, jaka ciąży na firmie transportowej, często sięga setek tysięcy bądź milionów złotych. Uszkodzenie nawet niewielkiej partii towaru może, oprócz konieczności naprawienia szkody (wypłacenia odszkodowania), powodować także inne konsekwencje, jak na przykład spadek reputacji firmy oraz niechęć klienta do składania kolejnych zamówień. Pozycja przedsiębiorstwa transportowego na rynku będzie jednak znacznie lepsza, jeżeli zleceniodawcy będą świadomi, że po ewentualnej szkodzie ich roszczenia zostaną szybko i sprawnie zaspokojone – bez konieczności długotrwałego dochodzenia swoich praw. Z tego powodu ważny jest wybór optymalnej polisy dla przewoźnika – takiej, która pomoże mu utrzymać stabilność finansową nie obciążając budżetu oraz da jemu i jego klientom poczucie bezpieczeństwa.

  Co jeszcze warto wiedzieć?

  Osoby, które interesuje ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w dolnośląskim zapraszamy do kontaktu z multiagencją. Jej przedstawiciele z chęcią prezentują klientom szczegóły ofert w sposób, który pomaga w dobraniu odpowiedniej dla siebie polisy. Bierze się wówczas pod uwagę szereg aspektów, między innymi to, czy firma przewozi materiały niebezpieczne. Uwzględniana jest także wielkość floty, zasięg terytorialny czy roczne obroty przedsiębiorstwa. Ubezpieczenie dobierane jest również tak, aby składka nie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla klienta.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w dolnośląskim z pomocą fullpolisa.pl

  Każde z towarzystw ubezpieczeniowych posiada pewną swobodę w kształtowaniu warunków oferowanych przez siebie umów. Skorzystanie z wiedzy doświadczonego sprzedawcy pomaga szybko dostrzec różnice pomiędzy poszczególnymi polisami, tak by odnaleźć tę, która najlepiej wpisze się w potrzeby przedsiębiorstwa. Sama wysokość składki nie jest bowiem wystarczającym parametrem do podejmowania decyzji. Przedstawiciel fullpolisa.pl weźmie też pod uwagę potrzebne danemu przewoźnikowi rozszerzenia ochrony czy występujące w danej polisie wyłączenia odpowiedzialności.

  ZADZWOŃ

  609 103 308