Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Elbląg

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Jednym z ważnych, stałych wydatków podmiotów z branży transportowej jest ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Elblągu działa wiele firm tego typu, jednak każda z nich posiada odmienny zakres ochrony, uwzględniający m.in. przewożone ładunki, wielkość floty, kraje do których jeździ i roczne obroty.

  Kupując ubezpieczenie OC, uwagę z reguły koncentruje się głównie na wysokości składki, ze względu na obligatoryjny charakter umowy i to, że jest ona regulowana przez kodeks cywilny. W fullpolisa.pl można uzyskać dostęp do ofert czołowych towarzystw, a różnice między najtańszą i najdroższą polisą nieraz wynoszą kilkaset bądź nawet ponad tysiąc złotych! Zachęcamy, by co roku sprawdzać aktualne składki, rezygnując z automatycznego odnawiania polis OC „z przyzwyczajenia”.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Elblągu dostępne w fullpolisa.pl) powinno chronić także jego odpowiedzialność w razie nienależytego wywiązania się z kontraktu na transport. W przygotowywanych ofertach multiagencja uwzględnia m.in. rodzaj towarów w ładunku i potrzebne klauzule dodatkowe.

  Ochrona ubezpieczeniowa, w zależności od wybranego towarzystwa, może się znacznie różnić. Niektóre firmy wypłacają bowiem odszkodowania, jeżeli kierowca w momencie szkody był w stanie po spożyciu alkoholu (poniżej 0,5 promila), inne natomiast wyłączają odpowiedzialność, jeżeli zawartość alkoholu wyniesie więcej niż 0,00 promila.

  Część ubezpieczycieli pokrywa szkody, które spowodowane zostaną przez podwykonawców klienta, inne natomiast nie odpowiadają za takowe. Podobnie jest w przypadku kradzieży – zdarza się, że w umowie wyszczególniony jest obowiązek niemal stałego pilnowania przesyłki, co w praktyce zabrania kierowcy oddalać się od samochodu na dłużej, niż np. 30 minut. Warto być świadomym brzmienia poszczególnych zapisów, by odpowiednio przeszkolić pracowników.

  Jak wybrać kompleksowe ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Elblągu

  Atrakcyjnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług multiagencji. Dostępność różnorodnych ofert w jednym miejscu znacznie ułatwia podjęcie najlepszej decyzji, pozwalając dodatkowo zaoszczędzić nieco czasu i energii. Samodzielne wertowanie opasłych tomów i podkreślanie najważniejszych fragmentów może bowiem zirytować nawet najbardziej cierpliwe osoby, podobnie jak dziesiątki spotkań z różnymi przedstawicielami. W fullpolisa.pl najlepsze oferty dostępne są w jednym miejscu, a przedstawiciele służą wiedzą i doświadczeniem, zgromadzonymi przez lata współpracy z branżą transportową.

  ZADZWOŃ

  609 103 308